Як підготуватися до іспитів IELTS і TOEFL
PR

Як підготуватися до міжнародних іспитів з англійської IELTS і TOEFL, щоб точно не завалити їх

Як підготуватися до іспитів IELTS і TOEFL

Складання іспитів завжди супроводжується хвилюванням, адже оцінювання ваших знань так чи інакше впливає на подальшу долю. Покладатися на удачу – заздалегідь програшна стратегія. Єдине правильне рішення – грамотна підготовка до іспиту, особливо якщо ви збираєтеся складати тест на знання іноземної мови.

IELTS та TOEFL: з чого почати?

Вступ до закордонного вишу, працевлаштування за кордоном або імміграція в США, Великобританію, Канаду, Ірландію, Австралію чи Нову Зеландію вимагають певного балу – результату міжнародного стандартизованого іспиту IELTS чи TOEFL. Перш за все необхідно розуміти, що гарні навички розмовної англійської або вміння сприймати письмовий текст не є гарантією високого балу. Крім говоріння та читання, не варто залишати без уваги письмо та аудіювання, які в рівній мірі впливають на кінцевий результат.

Сертифікат IELTS чи TOEFL знадобиться після того, як ви виберете університет і підготуєте документи. Кожен ВНЗ у своїх вимогах до іноземних абітурієнтів вказує, до якого результату мовного тесту необхідно прагнути. Погодьтеся, прикро, якщо ваш результат на півбала недотягне до прохідного. Тому рекомендуємо попередньо перестрахуватися і скласти пробне тестування. Якщо результат пробного іспиту нижчий, ніж потрібно, обов'язково приділіть увагу ретельній підготовці.

Секрети ефективної підготовки

Якщо ви думаєте, що отримаєте високий бал за іспит з англійської за помахом чарівної палички, то такий трюк не пройде! Починати готуватися потрібно заздалегідь: за рік або за декілька місяців, в залежності від існуючого рівня. Можна намагатися вчити англійську самостійно або займатися з репетитором. Однак краще записатися на спеціалізовані курси підготовки до IELTS і TOEFL від компанії AnyWay.

Підготовчі курси допоможуть розібратися у специфіці конкретного тесту (IELTS чи TOEFL), систематизувати знання, потренуватися в проходженні кожного блоку завдань. З розумінням формату іспиту та практикою у вирішенні подібних завдань ви отримаєте більше шансів досягти бажаного результату.

Курси підготовки до іспитів у Великобританії, США, Канаді та інших країнах, де є можливість зануритися в англомовне середовище, будуть найбільш ефективними. Разом з викладачем, у якого вже є досвід проходження IELTS і TOEFL, ви за чотири тижні значно підтягнете письмо та розмовні навички, підготуєтеся до читання та аудіювання. Це оптимальний варіант, що дозволяє розвивати саме ті мовні навички, які оцінюються при складанні конкретного іспиту, та безцінна практика.

Пам'ятайте, що результат – понад усе, і не нехтуйте підготовкою!

ДІЗНАТИСЬ БЛЬШЕ

Освіта.ua
03.02.2017