Osvita.ua Освіта за кордоном Квитки до Польщі знайшли своїх власників
Квитки до Польщі знайшли своїх власників

Оголошені підсумки розіграшу квитків до Польщі між учасниками всеукраїнських зустрічей від «ОсвітаПоль»

Квитки до Польщі знайшли своїх власників

25 листопада 2016 року відбулося жеребкування між учасниками всеукраїнських зустрічей «Все про навчання в Польщі», що пройшли в 17 найбільших містах України в кінці жовтня – на початку листопада.

Серед учасників зустрічей було розіграно два безкоштовних квитки на весняний освітній тур до Польщі від «ОсвітаПоль», що відбудеться 23-26 березня 2017 року.

Тур передбачає відвідування кращих університетів Кракова та Варшави, огляд умов проживання студентів, знайомство з кураторами «ОсвітаПоль» в Польщі, а також туристичні екскурсії цими мальовничими містами з багатою історією, ознайомлення з польською культурою, мовою, традиціями.

Щасливими переможцями стали Кішварь Дмитро з Харкова та Пасічник Рафаїл з Тернополя.

Організатори вітають удачливих переможців та всіх учасників зустрічей «Все про навчання в Польщі» та бажають всім успіхів, наснаги та високих здобутків у навчанні!

Також програма «Освітаполь» запрошує всіх бажаючих на наступні зустрічі «Все про навчання в Польщі», що відбудуться у вересні-жовтні 2017 року.

ДІЗНАТИСь БІЛЬШЕ

Освіта.ua
28.12.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!