Набір на програму Competitive College Club 2017
PR

Мережа EducationUSA запрошує школярів та студентів приєднатися до програми Competitive College Club

Набір на програму Competitive College Club 2017

Мережа EducationUSA Україна запрошує школярів та студентів приєднатися до програми Competitive College Club (CCC).

ССС – це група високомотивованих і талановитих українських школярів та студентів, які мають намір поступати до коледжів і університетів у США.

Competitive College Club є колективною платформою, яка консультує вступників до вищих навчальних закладів Сполучених Штатів протягом усього процесу подачі документів.

ССС міститиме різноманітні сесії, присвячені написанню есе, семінари з підготовки до стандартизованих тестів, сесії-репетиції інтерв’ю, волонтерство та програми розвитку лідерських якостей.

Мета програми – допомогти самоорганізованим і незалежним українським студентам мати більше шансів на вступ до американських коледжів та університетів.

Взяти участь у програмі можуть учні 9-11 класів, студенти або молоді фахівці, які зацікавлені у навчанні в США за бакалаврською або магістерською програмами чи в аспірантурі.

Також учасники програми мають бути академічно успішними зі співвідношенням відмінних або достатніх балів не менше 50/50 за останні два навчальні роки, вони повинні написати коротке есе і пройти співбесіду.

Кінцевий термін подання документів 16 січня 2017 року.

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ

Освіта.ua
27.12.2016