Osvita.ua Освіта за кордоном Навчання і кар'єра у Силіконовій долині за 9 місяців
Навчання і кар'єра у Силіконовій долині за 9 місяців
На правах реклами

Агенція «Старт Плюс» допоможе отримати вищу освіту в Америці і побудувати успішну кар'єру

Навчання і кар'єра у Силіконовій долині за 9 місяців

Освітня агенція «Старт Плюс» знає, як всього за один рік отримати американський диплом і роботу мрії в США, та готова допомогти українцям здійснити свою мрію - отримати вищу освіту в США і побудувати успішну кар'єру.

Йдеться про унікальну програму для іноземних студентів, яку проводить один із найрейтинговіших і найбільших американських вишів - Каліфорнійський університет Санта Круз (University of California, Santa Cruz, UCSC). Цей навчальний заклад входить до ТОП 100 кращих державних університетів Америки і спеціалізується на підготовці програмістів, бізнесменів і підприємців.

UCSC Extension Silicon Valley - так називається відділення університету в Санта Клара, яке дає можливість іноземним студентам менш ніж за рік отримати американську освіту і почати кар'єру в Силіконовій долині. Університет пропонує короткострокові сертифікатні програми, які можуть стати базою для підвищення вашої існуючої кваліфікації або нової професії.

Тривалість даних програм - усього 9 місяців. За цей час студенти вивчають усі теоретичні та практичні аспекти майбутньої спеціальності. Основна увага приділяється, звичайно ж практиці, як і в більшості інших американських вишів. Під час навчання студенти проходять обов'язкове стажування в компаніях Силіконової долини - це можуть бути як стартап-компанії, так і всесвітньо відомі корпорації, такі як Google, Apple, eBay, Intel, Cisco та ін.

Університет надає студентам максимально широкі можливості для реалізації свого потенціалу. Наприклад, заняття на деяких програмах проводяться у вечірній час по буднях або навіть на вихідних, щоб студенти могли підлаштуватись під робочий графік свого роботодавця.

Кар'єрні перспективи

Така інтенсивна практична підготовка дає можливість випускати висококваліфікованих і готових до роботи фахівців. На цьому етапі університет і американський уряд також ідуть назустріч іноземним студентам. По закінченню сертифікатної програми UCSC Extension Silicon Valley студенти отримують офіційний дозвіл на роботу на термін до 12 місяців.

Маючи в своєму розпорядженні серйозні знання і навички, а також досвід роботи під час стажування, випускники без проблем знаходять роботу за фахом у Силіконовій долині або в будь-якому іншому регіоні США. Багато випускників також починають свій власний бізнес, адже Силіконова долина і її ресурси дають можливість запустити стартап практично з «нуля».

Для кого підійдуть сертифікатні програми?

Студентами сертифікатних програм UCSC Extension Silicon Valley можуть стати випускники бакалаврату або магістратури практично будь-якої спеціальності.

Дані програми підійдуть тим, хто хоче отримати гідний результат за порівняно невеликі інвестиції. Навчання на сертифікатній програмі UCSC Extension Silicon Valley обійдеться в 2-3 рази дешевше, ніж на програмі магістратури в будь-якому американському виші. Вартість такої програми складає всього 15 тис. доларів, в той час як магістратура коштує близько 30-45 тис. Крім того, сертифікатні програми займають майже в два рази менше часу на навчання. Так, сертифікат можна отримати всього за 9 місяців, а диплом магістра за 1-2 роки. Таким чином, навчаючись в UCSC Extension Silicon Valley, ви заощаджуєте не тільки свої гроші, але і час, отримуючи при цьому якісну освіту з високими перспективами на працевлаштування та гідну зарплату.

Запорука успішного навчання на програмі - відмінне знання англійської мови. Однак, якщо ваш рівень володіння мовою поки недостатньо високий - не проблема, вуз пропонує спеціальну програму підготовки до вступу, яка включає інтенсивне вивчення англійської мови.

Сертифікатні програми можуть зацікавити тих студентів, які бажають отримати професію в одному з таких напрямків: бізнес-адміністрування, менеджмент, маркетинг, комп'ютерне програмування, бази даних та аналітика, інформаційні технології, розробка ПО, веб-дизайн, біотехнології та ін.

більше про UCSC Extension Silicon Valley

Отже, підсумуємо, чому варто обрати UCSC Extension Silicon Valley:

  • висока якість навчання і престиж університету;
  • професійна кваліфікація всього за 9 місяців;
  • інтенсивне стажування в провідних компаніях Силіконової долини;
  • право на роботу в США протягом року після закінчення навчання;
  • у 2-3 рази дешевше, ніж навчання на магістратурі.

Якщо вас зацікавила дана програма навчання в Силіконовій долині, звертайтеся до компанії «Старт Плюс». Тут вам нададуть кваліфіковану консультацію, допоможуть обрати спеціальність і організують вступ до UCSC Extension Silicon Valley.

Безкоштовну консультацію можна отримати за телефонами: +38-044-580-31-26, 097-954-80-19.

ПОДАТИ ОНЛАЙН-ЗАПИТ

Освіта.ua
06.12.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!