Навчання і кар'єра у Силіконовій долині за 9 місяців
PR

Агенція «Старт Плюс» допоможе отримати вищу освіту в Америці і побудувати успішну кар'єру

Навчання і кар'єра у Силіконовій долині за 9 місяців

Освітня агенція «Старт Плюс» знає, як всього за один рік отримати американський диплом і роботу мрії в США, та готова допомогти українцям здійснити свою мрію - отримати вищу освіту в США і побудувати успішну кар'єру.

Йдеться про унікальну програму для іноземних студентів, яку проводить один із найрейтинговіших і найбільших американських вишів - Каліфорнійський університет Санта Круз (University of California, Santa Cruz, UCSC). Цей навчальний заклад входить до ТОП 100 кращих державних університетів Америки і спеціалізується на підготовці програмістів, бізнесменів і підприємців.

UCSC Extension Silicon Valley - так називається відділення університету в Санта Клара, яке дає можливість іноземним студентам менш ніж за рік отримати американську освіту і почати кар'єру в Силіконовій долині. Університет пропонує короткострокові сертифікатні програми, які можуть стати базою для підвищення вашої існуючої кваліфікації або нової професії.

Тривалість даних програм - усього 9 місяців. За цей час студенти вивчають усі теоретичні та практичні аспекти майбутньої спеціальності. Основна увага приділяється, звичайно ж практиці, як і в більшості інших американських вишів. Під час навчання студенти проходять обов'язкове стажування в компаніях Силіконової долини - це можуть бути як стартап-компанії, так і всесвітньо відомі корпорації, такі як Google, Apple, eBay, Intel, Cisco та ін.

Університет надає студентам максимально широкі можливості для реалізації свого потенціалу. Наприклад, заняття на деяких програмах проводяться у вечірній час по буднях або навіть на вихідних, щоб студенти могли підлаштуватись під робочий графік свого роботодавця.

Кар'єрні перспективи

Така інтенсивна практична підготовка дає можливість випускати висококваліфікованих і готових до роботи фахівців. На цьому етапі університет і американський уряд також ідуть назустріч іноземним студентам. По закінченню сертифікатної програми UCSC Extension Silicon Valley студенти отримують офіційний дозвіл на роботу на термін до 12 місяців.

Маючи в своєму розпорядженні серйозні знання і навички, а також досвід роботи під час стажування, випускники без проблем знаходять роботу за фахом у Силіконовій долині або в будь-якому іншому регіоні США. Багато випускників також починають свій власний бізнес, адже Силіконова долина і її ресурси дають можливість запустити стартап практично з «нуля».

Для кого підійдуть сертифікатні програми?

Студентами сертифікатних програм UCSC Extension Silicon Valley можуть стати випускники бакалаврату або магістратури практично будь-якої спеціальності.

Дані програми підійдуть тим, хто хоче отримати гідний результат за порівняно невеликі інвестиції. Навчання на сертифікатній програмі UCSC Extension Silicon Valley обійдеться в 2-3 рази дешевше, ніж на програмі магістратури в будь-якому американському виші. Вартість такої програми складає всього 15 тис. доларів, в той час як магістратура коштує близько 30-45 тис. Крім того, сертифікатні програми займають майже в два рази менше часу на навчання. Так, сертифікат можна отримати всього за 9 місяців, а диплом магістра за 1-2 роки. Таким чином, навчаючись в UCSC Extension Silicon Valley, ви заощаджуєте не тільки свої гроші, але і час, отримуючи при цьому якісну освіту з високими перспективами на працевлаштування та гідну зарплату.

Запорука успішного навчання на програмі - відмінне знання англійської мови. Однак, якщо ваш рівень володіння мовою поки недостатньо високий - не проблема, вуз пропонує спеціальну програму підготовки до вступу, яка включає інтенсивне вивчення англійської мови.

Сертифікатні програми можуть зацікавити тих студентів, які бажають отримати професію в одному з таких напрямків: бізнес-адміністрування, менеджмент, маркетинг, комп'ютерне програмування, бази даних та аналітика, інформаційні технології, розробка ПО, веб-дизайн, біотехнології та ін.

більше про UCSC Extension Silicon Valley

Отже, підсумуємо, чому варто обрати UCSC Extension Silicon Valley:

  • висока якість навчання і престиж університету;
  • професійна кваліфікація всього за 9 місяців;
  • інтенсивне стажування в провідних компаніях Силіконової долини;
  • право на роботу в США протягом року після закінчення навчання;
  • у 2-3 рази дешевше, ніж навчання на магістратурі.

Якщо вас зацікавила дана програма навчання в Силіконовій долині, звертайтеся до компанії «Старт Плюс». Тут вам нададуть кваліфіковану консультацію, допоможуть обрати спеціальність і організують вступ до UCSC Extension Silicon Valley.

Безкоштовну консультацію можна отримати за телефонами: +38-044-580-31-26, 097-954-80-19.

ПОДАТИ ОНЛАЙН-ЗАПИТ

Освіта.ua
06.12.2016