Osvita.ua Освіта за кордоном Замовте каталог "Школи-пансіони Великої Британії 2017"
Замовте каталог "Школи-пансіони Великої Британії 2017"
На правах реклами

Каталог містить статистику, актуальні ціни та відповіді на популярні питання

Замовте каталог "Школи-пансіони Великої Британії 2017"

«Ітон», «Харроу», «Далвіч», «Мілфілд» - відомі в усьому світі англійські школи-пансіони, де вже не одне століття виховуються юні лорди, майбутні державні мужі. Магія цих назв настільки сильна, що і деякі українські батьки живуть мрією, як би віддати сина чи дочку в один з цих елітних закладів.

Хочемо поділитися радісною новиною з тими, хто розглядає для своїх дітей можливість отримання середньої освіти в Англії: з друку вийшов новий каталог «Школи-пансіони Великої Британії 2017». Це вже десяте видання каталогу, який за роки свого існування отримав славу енциклопедії британської середньої освіти.

Тут ви знайдете не тільки цікаву статистику і актуальні ціни, а й відповіді на найпоширеніші питання, які хвилюють майбутніх учнів та їх батьків:

  • Що таке класична школа-пансіон?
  • За якими критеріями слід обирати школу?
  • Чим відрізняється система освіти у Великій Британії та Україні?
  • Як підготувати дитину до британської школи?
  • Як обрати предмети на A-level?
  • Як розрахувати вартість навчання?
  • Навіщо потрібні опікуни?
  • Як спланувати подальше навчання дитини та її кар'єру?

Окрім того, каталог - це 296 сторінок, 51 школа-пансіон, 10 історій із перших рук від наших хлопців в британських школах і їх батьків, 8 організаторів літніх програм на базі приватних шкіл і не тільки, практичні поради абітурієнтам, довідкові таблиці і статті експертів з британських шкіл.

Засновник та видавець - освітнє агентство «Бізнес-Лінк». У каталозі зібрані плоди 19-річного досвіду роботи, а також тривалих партнерських відносин з британськими школами-пансіонами.

Каталог - безкоштовний. Ви можете отримати свій екземпляр у київському офісі «Бізнес-Лінку» на Подолі, попередньо повідомивши про свій візит за телефоном +38 044 494 20 80. Також можна замовити доставку каталогу до вас додому або в офіс, незалежно від того, в якій країні ви знаходитесь. Для цього потрібно заповнити форму онлайн-замовлення і оплатити доставку.

Сподіваємося, що каталог стане для вас надійним путівником у процесі прийняття такого серйозного й відповідального рішення, як вибір школи у Великій Британії для вашого сина чи дочки!

ЗАМОВИТИ КАТАЛОГ

Освіта.ua
25.11.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!