Замовте каталог "Школи-пансіони Великої Британії 2017"
PR

Каталог містить статистику, актуальні ціни та відповіді на популярні питання

Замовте каталог "Школи-пансіони Великої Британії 2017"

«Ітон», «Харроу», «Далвіч», «Мілфілд» - відомі в усьому світі англійські школи-пансіони, де вже не одне століття виховуються юні лорди, майбутні державні мужі. Магія цих назв настільки сильна, що і деякі українські батьки живуть мрією, як би віддати сина чи дочку в один з цих елітних закладів.

Хочемо поділитися радісною новиною з тими, хто розглядає для своїх дітей можливість отримання середньої освіти в Англії: з друку вийшов новий каталог «Школи-пансіони Великої Британії 2017». Це вже десяте видання каталогу, який за роки свого існування отримав славу енциклопедії британської середньої освіти.

Тут ви знайдете не тільки цікаву статистику і актуальні ціни, а й відповіді на найпоширеніші питання, які хвилюють майбутніх учнів та їх батьків:

  • Що таке класична школа-пансіон?
  • За якими критеріями слід обирати школу?
  • Чим відрізняється система освіти у Великій Британії та Україні?
  • Як підготувати дитину до британської школи?
  • Як обрати предмети на A-level?
  • Як розрахувати вартість навчання?
  • Навіщо потрібні опікуни?
  • Як спланувати подальше навчання дитини та її кар'єру?

Окрім того, каталог - це 296 сторінок, 51 школа-пансіон, 10 історій із перших рук від наших хлопців в британських школах і їх батьків, 8 організаторів літніх програм на базі приватних шкіл і не тільки, практичні поради абітурієнтам, довідкові таблиці і статті експертів з британських шкіл.

Засновник та видавець - освітнє агентство «Бізнес-Лінк». У каталозі зібрані плоди 19-річного досвіду роботи, а також тривалих партнерських відносин з британськими школами-пансіонами.

Каталог - безкоштовний. Ви можете отримати свій екземпляр у київському офісі «Бізнес-Лінку» на Подолі, попередньо повідомивши про свій візит за телефоном +38 044 494 20 80. Також можна замовити доставку каталогу до вас додому або в офіс, незалежно від того, в якій країні ви знаходитесь. Для цього потрібно заповнити форму онлайн-замовлення і оплатити доставку.

Сподіваємося, що каталог стане для вас надійним путівником у процесі прийняття такого серйозного й відповідального рішення, як вибір школи у Великій Британії для вашого сина чи дочки!

ЗАМОВИТИ КАТАЛОГ

Освіта.ua
25.11.2016