Представники швейцарських ВНЗ відвідають Львів

На семінарі у Львові українці дізнаються про особливості вступу і навчання у готельних вишах Швейцарії

Представники швейцарських ВНЗ відвідають Львів

26 листопада 2016 року вперше у Львові відбудеться презентація престижних швейцарських університетів готельного та ресторанного менеджменту Glion та Les Roches.

Семінар дасть можливість випускникам українських шкіл та університетів, а також їх батькам, ознайомитись з правилами вступу до швейцарських університетів гостинності та особливостями їх навчальних програм.

У рамках заходу представник одного з навчальних закладів-учасників Антон Котов розповість про світову індустрію гостинності та її розвиток, можливості кар’єрного розвитку для українців.

Презентація буде корисною для випускників шкіл, які прагнуть отримати престижну освіту та кваліфікацію бакалавра, та для випускників університетів, які хочуть продовжити навчання в закордонному університеті за спеціальністю готельний, ресторанній, туристичний або спортивний менеджмент. Окрім цього, презентація буде корисною для молодих професіоналів, які планують здобути престижну ступінь МВА у сфері гостинності.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

У семінарі візьмуть участь престижні закордонні виші:

Більш ніж 30 років університети готельного менеджменту Glion та Les Roches вважаються одними з найбільш престижних навчальних закладів для підготовки спеціалістів сфери гостинності. За даними незалежного дослідження, університети Glion та Les Roches посідають 2 та 3 місце в світі з точки зору перспектив міжнародної кар’єри та входять в трійку найкращих навчальних закладів, які здійснюють підготовку спеціалістів готельного та ресторанного менеджменту. Університети мають престижну акредитацію Асоціації шкіл та коледжів Нової Англії (NEASC), а викладачі університетів – досвідчені професіонали з різних куточків світу, які мають наукові ступені та суттєвий досвід роботи в готельному, ресторанному та туристичному бізнесі.

Варто зазначити, що швейцарські університети гостинності Glion та Les Roches пропонують престижну освіту за напрямками: туристичний менеджмент, готельний менеджмент, менеджмент сфери спорту та індустрії розваг, кулінарії та управління сферою елітних товарів, продуктів та послуг.

Особливістю навчання в університетах є обов’язкове стажування – оплачувана практика під час навчання, що дає можливість отримати студентам практичні знання та навички у сфері. Проходити стажування студенти можуть у будь якому куточку світу, у таких компаніях як Hilton, Interсontinental, Hyatt, Boomberg, Louis Vitton та ін.

Окрім того, студенти, які навчаються в Glion та Les Roches, мають унікальну можливість поєднувати навчання в декількох кампусах в Іспанії, Швейцарії, Великобританії та Китаї. Навчання в університетах проводиться англійською мовою, що дає можливість студентам до закінчення університету вільно розмовляти мовою професійного бізнес-спілкування.

Презентація відбудеться 26 листопада 2016 року у готелі «Astoria», Львів, вул. Городоцька, 15. Початок о 16:00.

Участь у заході є безкоштовною за умови попередньої реєстрації.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Презентація проводиться за підтримки агентства EDUSTEPS - офіційного представника університетів гостинності в Україні. Додаткова інформація щодо участі в семінарі та щодо навчання в університетах Glion та Les Roches за тел.: +38 068 594 44 05, + 38 044 228 93 01 або електронною поштою: info.edusteps@gmail.com.

Освіта.ua
18.11.2016