Університети Франції відвідають Україну

Найпопулярніші французькі виші будуть представлені на виставці «Освіта за кордоном» у Києві

Університети Франції відвідають Україну

Найстаріші та найповажніші у Європі французькі університети сьогодні - це державні та приватні вищі навчальні заклади й дослідницькі центри, визнані на світовому рівні. Найпопулярніші серед французьких вишів будуть представлені на виставці «Освіта за кордоном», що відбудеться у Києві з 17 до 19 листопада 2016 року.

Варто зауважити, що визнання системи французької освіти ґрунтується на величезному різноманітті спеціальностей та чисельності підходів до їх викладання. Успішний розвиток науки, індустріалізації та технологій, значна кількість Нобелівських лауреатів та лауреатів медалі Філдс яскраво демонструють, що Франція є одним з найдинамічніших світових полюсів інновацій.

Привабливим для потенційних абітурієнтів є той факт, що одна з найдосконаліших систем освіти є ще й фінансово найдоступнішою. Це можливе тому, що на потреби освіти та науки країна виділяє 20% від державного бюджету. Таке фінансування гарантує якість освітніх програм та визнання виданих дипломів. В університетах уряд фінансує значну частину витрат на навчання (від 10 000 до 14 000 € на рік), таким чином при вступі до французького університету студент сплачує лише адміністративний внесок у розмірі від 250 до 650 євро.

Про демократичність освіти свідчить той факт, що у Франції не існує різниці між іноземними і французькими студентами: правила вступу до вищих навчальних закладів, вартість навчання та дипломи є однаковими для всіх.

Отримати інформацію про французькі виші можна під час виставки «Освіта за кордоном», на який працюватиме французький павільйон. У рамках роботи павільйону ви зможете ознайомитися з особливостями французької вищої освіти, які представлять:

  • Сampus France Ukraine;
  • Бізнес-школа Ля Рошель;
  • Інститут Галілей Париж;
  • Кордон Блу Париж;
  • Національний інститут прикладних наук – INSA, Руан;
  • Університет м. Ле-Ман;
  • Університет Лотарингії;
  • Університет імені Поля Сабатьє, Тулуза;
  • Французький інститут в Україні (відділ курсів французької мови).

Окрім представників провідних вишів, у роботі виставки візьмуть участь делегації французьких докторських шкіл. Учасниками зустрічей стануть докторська школа фізики та хімії департаменту Луари, докторська школа наук про матерію, лотаринзька докторська школа інформатики, автоматики, електроніки, електротехніки та математики, докторська школа мов, літератур та світових суспільств.

У рамках цього візиту передбачені зустрічі представників цих наукових установ з українськими закладами вищої освіти та науки, а також співбесіди із українськими студентами.

Виставка працюватиме протягом трьох днів, з 17 до 19 листопада у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2) з 11.00 до 18.00. Вхід вільний.

Освіта.ua
15.11.2016