Osvita.ua Освіта за кордоном Тренінг з вищої освіти в Швейцарії від DEC education
Тренінг з вищої освіти в Швейцарії від DEC education

Учасники тренінгу отримають рекомендації з навчання та подальших кар'єрних перспектив у Швейцарії

Тренінг з вищої освіти в Швейцарії від DEC education

19 листопада в Києві відбудеться тренінг «Навчання в Швейцарії - кар'єра в будь-якій країні світу». Його учасники отримають практичні рекомендації з успішного навчання в одній з найбільш інноваційних країн Європи і дізнаються про кар'єрні перспективи після закінчення швейцарського вузу.

Організаторами події виступлять швейцарський освітній концерн Swiss Education Group (SEG) і міжнародна освітня компанія DEC education.

Swiss Education Group - провідний освітній концерн Швейцарії, що пропонує своїм студентам престижну освіту в галузі туризму, готельного бізнесу, кулінарії, івент-менеджменту. Відмінною особливістю навчання є можливість проходити оплачувану практику в кращих компаніях обраної області. Сьогодні в складі SEG - п'ять шкіл готельного менеджменту, які мають 7 кампусів в різних містах Швейцарії.

Компанія DEC education є офіційним представником Swiss Education Group в Україні, пропонує консультаційні послуги з організації освіти за кордоном: від аналізу цілей клієнта до інформаційного супроводу в період навчання. Компанія працює на ринку України 17 років.

Організатори анонсують, що програма заходу буде присвячена ключовим моментам отримання престижної вищої освіти в Швейцарії. Учасники дізнаються детальну практичну інформацію про всі переваги, нюанси та особливості навчання в Швейцарії, відкриють для себе спеціальні підготовчі програми і можливі кар'єрні перспективи після закінчення провідного швейцарського вузу (зокрема, після отримання диплома в сфері міжнародної гостинності), навчаться правильно складати резюме та мотиваційний лист для проходження співбесіди англійською мовою.

Спікером тренінгу виступить Горан Йорданов - старший регіональний менеджер Swiss Education Group (SEG) по країнах Східної Європи.

Крім того, спеціально запрошений гість Максим Єгоричев, тренер і бізнес-консультант TMI International, проведе на заході практичний майстер-клас на тему: «Разом сильніші: як команда допоможе вам стати успішним».

В першу чергу тренінг буде корисним для старшокласників і випускників, які хочуть дізнатися, як вступити до швейцарського вишу; для студентів, які бажають змінити місце навчання або спеціалізацію, вступити до магістратури західного університету, а також для батьків, які розглядають для своєї дитини навчання в престижному університеті Швейцарії.

Тренінг пройде в сучасному просторі DEC place (бул. Лесі Українки, 23б).

Відвідування тренінгу безкоштовне, для участі потрібно лише пройти попередню онлайн-реєстрацію.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Освіта.ua
14.11.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!