Тренінг з вищої освіти в Швейцарії від DEC education

Учасники тренінгу отримають рекомендації з навчання та подальших кар'єрних перспектив у Швейцарії

Тренінг з вищої освіти в Швейцарії від DEC education

19 листопада в Києві відбудеться тренінг «Навчання в Швейцарії - кар'єра в будь-якій країні світу». Його учасники отримають практичні рекомендації з успішного навчання в одній з найбільш інноваційних країн Європи і дізнаються про кар'єрні перспективи після закінчення швейцарського вузу.

Організаторами події виступлять швейцарський освітній концерн Swiss Education Group (SEG) і міжнародна освітня компанія DEC education.

Swiss Education Group - провідний освітній концерн Швейцарії, що пропонує своїм студентам престижну освіту в галузі туризму, готельного бізнесу, кулінарії, івент-менеджменту. Відмінною особливістю навчання є можливість проходити оплачувану практику в кращих компаніях обраної області. Сьогодні в складі SEG - п'ять шкіл готельного менеджменту, які мають 7 кампусів в різних містах Швейцарії.

Компанія DEC education є офіційним представником Swiss Education Group в Україні, пропонує консультаційні послуги з організації освіти за кордоном: від аналізу цілей клієнта до інформаційного супроводу в період навчання. Компанія працює на ринку України 17 років.

Організатори анонсують, що програма заходу буде присвячена ключовим моментам отримання престижної вищої освіти в Швейцарії. Учасники дізнаються детальну практичну інформацію про всі переваги, нюанси та особливості навчання в Швейцарії, відкриють для себе спеціальні підготовчі програми і можливі кар'єрні перспективи після закінчення провідного швейцарського вузу (зокрема, після отримання диплома в сфері міжнародної гостинності), навчаться правильно складати резюме та мотиваційний лист для проходження співбесіди англійською мовою.

Спікером тренінгу виступить Горан Йорданов - старший регіональний менеджер Swiss Education Group (SEG) по країнах Східної Європи.

Крім того, спеціально запрошений гість Максим Єгоричев, тренер і бізнес-консультант TMI International, проведе на заході практичний майстер-клас на тему: «Разом сильніші: як команда допоможе вам стати успішним».

В першу чергу тренінг буде корисним для старшокласників і випускників, які хочуть дізнатися, як вступити до швейцарського вишу; для студентів, які бажають змінити місце навчання або спеціалізацію, вступити до магістратури західного університету, а також для батьків, які розглядають для своєї дитини навчання в престижному університеті Швейцарії.

Тренінг пройде в сучасному просторі DEC place (бул. Лесі Українки, 23б).

Відвідування тренінгу безкоштовне, для участі потрібно лише пройти попередню онлайн-реєстрацію.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Освіта.ua
14.11.2016