Osvita.ua Освіта за кордоном 30 українців зможуть здобути освіту в Китаї
30 українців зможуть здобути освіту в Китаї

МОН та китайський Фонд допомоги освіті іноземних студентів підписали меморандум

30 українців зможуть здобути освіту в Китаї

Міністерство освіти і науки та китайський Фонд допомоги освіті іноземних студентів підписали меморандум, завдяки якому 30 українських студентів отримають можливість навчатися в Китаї. Про це повідомляє прес-служба МОН.

Передбачається, що навчання здійснюватиметься у трьох університетах Китаю, а саме: у Північно-західному університеті, Педагогічному університеті Шеньсі та Сіанському університеті іноземних мов.

У Міністерстві освіти зазначають, що підписаний документ дасть можливість збільшити кількість українських студентів, що навчаються в Китаї, адже 30 місць профінансованих Фондом допомоги освіті іноземних студентів SRCIC додадуться до загальної кількості існуючих квот академічних обмінів між Україною та КНР.

"Міністерство освіти і науки України зацікавлено у збільшенні кількості академічних обмінів студентами та науковцями між Україною та Китайською Народною Республікою і вітає ініціативу Міжнародної асоціації торгово-промислових палат Шовкового шляху у підтримці навчання кращих студентів України в китайських університетах за рахунок грантів Фонду допомоги освіті іноземних студентів SRCIC", - зазначив перший заступник міністра Володимир Ковтунець.

Згідно меморандуму студентів набиратимуть у 2 етапи: 20 осіб у 2017 році та 10 осіб у 2018 році. Вони навчатимуться за трьома спеціальностями: міжнародна торгівля, журналістика та ЗМІ і китайська мова і література. Надалі, якщо цей освітній проект буде успішним, планується розширити обсяг співпраці та надати можливість більшій кількості студентів отримувати освіту в КНР.

За словами президента Міжнародної асоціації торгово-промислових палат Шовкового шляху (SRCIC) Лу Цзяньчжун, Китай планує реалізувати цілу серію інвестиціних проектів в Україні.

"Це будуть проекти пов’язані з промисловістю, транспортом, реалізацією вільних економічних зон тощо. Очевидно, що всі ці галузі грунтуються на освіті та міжкультурному порозумінні. Саме тому, на першому етапі Міжнародна торгова палата Шовкового шляху зацікавлена у підготовці спеціалістів, без яких усі ці проекти не зможуть бути реалізовані. При чому йдеться як про навчання профільних спеціалістів, так і мовних, які б стали ланками, що пов’язують наші країни та мають можливості реалізовувати такі масштабні проекти", - зазначив Лу Цзяньчжун.

Освіта.ua
08.11.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!