Набір на зимовий семестр в іноземних вишах
PR

Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина навчалася за кордоном, чекати вересня наступного року не обов’язково

Набір на зимовий семестр в іноземних вишах

Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина навчалася за кордоном, чекати вересня наступного року зовсім не обов’язково. Провідні університети Великої Британії, США та Канади запрошують до вступу студентів не лише на осінній, а й на зимовий семестр. Це означає, що вже зараз, подавши заявку на оформлення документів, у січні 2017 року ваша дитина буде навчатися в одному з кращих зарубіжних навчальних закладів.

Західна модель освіти характеризується насамперед своєю гнучкістю, що дозволяє вступати до вищих навчальних закладів декілька разів на рік і надає можливість студенту обрати найкращу для нього програму. Така система може здатися українському споживачу незвичною, адже всі звикли до того, що навчальний рік розпочинається 1 вересня, але для іноземних студентів вона є абсолютно стандартною. Крім того, це допомагає оптимізувати навчальний процес і отримати освіту набагато швидше.

Головне в цьому процесі – оперативність у підготовці аплікаційних документів і документів для студентської візи.

Варто звернути увагу на те, що фінальна дата подачі документів – 15 листопада.

дізнатись більше

Програми провідних вищих навчальних закладів Великої Британії, США та Канади підійдуть випускникам, які не вступили цього року чи розчарувалися у своєму університеті; випускникам бакалаврату, які бажають отримати диплом магістра за кордоном; а також молодим фахівцям, які для кар’єрного зростання розглядають вищу освіту в іноземному закладі.

У багатьох випадках вступити до університету одразу на академічну програму достатньо складно. Це пов’язано, у першу чергу, з недостатнім рівнем знання англійської мови та необхідністю скласти той чи інший профільний іспит. Тому у студентів є можливість пройти підготовчий курс, щоб гарантовано у вересні 2017 року перейти на основне навчання в бажаних навчальних закладах.

Потрібно враховувати, що кожна країна – це окремий цілий світ зі своїми особливостями, правилами, традиціями та вимогами, тому перед вступом слід дуже детально з ними ознайомитися.

Наприклад, Великобританія від випускників шкіл вимагає 12 років середньої освіти, тож студентам треба пройти підготовчі курси Foundation, які компенсують 12-й рік навчання та допомагають не лише покращити рівень англійської, але й отримати основні знання з профільних дисциплін.

США, навпаки, не вимагає 12 років освіти, однак престижні університети запитують про SAT або ACT (випускні та вступні іспити для всіх американських студентів), а для того щоб вступити на магістратуру, необхідно скласти іспити GRE чи GMAT (комплексні вступні іспити для всіх іноземних студентів). Тут існують свої підготовчі програми Undergraduate Pathway та Graduate Pathway.

В Канаді ж система освіти гнучкіша, ніж у Великобританії та США. Так, окрім академічних мовних програм, програм магістратури і бакалаврату, студентам доступні і професійні програми післядипломної освіти, а також дворічні програми Diploma (для випускників середніх шкіл). До того ж, більшість коледжів Канади проводять набір студентів тричі на рік: у вересні, січні та травні.

Детальніше про зимові програми

Звертайтесь до DEC education за безкоштовною консультацією.

Експерти DEC education допоможуть з оформленням документів, вибором програми, а також забезпечать оперативну комунікацію з зарубіжним навчальним закладом.

Освіта.ua
25.10.2016