Jacobs University запрошує на зустріч
PR

Кращий приватний університет Німеччини вперше проведе зустріч з українською молоддю

Jacobs University запрошує на зустріч

Jacobs University, відомий тим, що отримав найбільшу в Європі інвестицію в розмірі 200 млн євро, запрошує на навчання молодих українців. Які перспективи відкриваються перед студентами цього унікального університету і як в нього вступити, читайте нижче.

Уявіть собі особливий університет в Німеччині, де студенти навчаються за американськими стандартами і англійською мовою. Де разом живуть і працюють представники 102 національностей. Де не обов'язково вибирати спеціальність з першого курсу, а можна вчитися на всіх факультетах відразу, поки не визначишся з професією.

Уявили? Знайомтесь, це Jacobs University.

Ніколи не чули про такий університет

Університету всього 15 років, проте він вже вважається кращим приватним вузом Німеччини. Тут вчаться не майбутні політики і бізнесмени, але люди, в чиїх руках наше майбутнє: інженери, фармакологи, захисники навколишнього середовища, економісти. У Jacobs University прекрасно викладають прикладні науки, тому його випускники з легкістю знаходять високооплачувану роботу в Німеччині, Європі та Америці.

Чому Jacobs - найкращий

Складно визначити, чим один університет кращий від іншого. Для цього існують міжнародні рейтинги. Погодьтесь, коли один і той же університет регулярно отримує високі оцінки, це привід придивитися до нього уважніше:

• в 2001 році (рік створення Jacobs University) університет акредитований German Council of Science and Humanities;

• в 2004 році всі бакалаврські програми акредитовані German Accreditation Council (Agency ACQUIN);

• 2006 рік - переможець змагання Schlüsselqualifikationen plus (Key Qualifications plus), організованого освітньою організацією Stiftung Mercator;

• освітні програми Jacobs University високо оцінюються незалежними рейтингами, в тому числі CHE і U-Multirank (в 2015 університет отримав вищі оцінки програм Геологія, Інформаційні технології, Математика, Фізика і Політологія; в 2016 - Біологія і Психологія);

• сьогодні університет є частиною німецької ініціативи "Excellence Initiative".

Багато випускників Jacobs University продовжують освіту в топових університетах: Оксфорді, Кембриджі, Гарварді і Стенфорді.

Інший важливий критерій - інвестиції. У 2006 році приватний Фонд Якобса перерахував університету (тоді носив ім'я International University Bremen) 200 млн євро.

Ця значна, найбільша в історії Європи, сума дозволила створити дійсно унікальний освітній кампус: 34 зелених гектари з лекційними залами, лабораторними будівлями і спортивними комплексами.


Оана, студентка 3 курсу Jacobs University: "Кампус ми називаємо не інакше, як Bubble. Це особливе місце, де ти навчаєшся, живеш, розвиваєшся і відпочиваєш. Все під рукою. Не потрібно витрачати час на дорогу і приготування їжі, шукати спортзал або місце для відпочинку. Все є на кампусі. І все це - в серці Європи."

У 2018-2028 роках планується, що університет отримає ще € 100 млн.

Чому тут навчають

Чи знаєте ви, що в Європі студенти вступають до вузів після 12 річної школи? Для українців це означає, що вступити до університету безпосередньо не вийде. Потрібен ще один рік. І ось тут вам знадобиться програма Foundation: вивчити академічну англійську, адаптуватися до життя в іншій країні і, найважливіше, визначитися з професією. У Jacobs University студенти не просто проходять підготовчий курс. Вони відвідують заняття бакалаврів всіх спеціальностей і вибирають свою майбутню професію не поспішаючи, вдумливо. Такий підхід дозволяє уникнути розчарувань в майбутньому.

Ця програма є унікальною. І створена спеціально для студентів з-за кордону.

Більшість студентів після навчання на програмі Foundation залишаються в цьому ж університеті на бакалаврських програмах. Їх головна особливість - це «застосовність» в реальному житті. Вони так і називаються: прикладні спеціальності. Випускники Jacobs University після отримання диплома знаходять роботу в медичній сфері, наукових проектах, комп'ютерних технологіях, соціальних дослідженнях. Таких програм в університеті 15.

Ще одна особливість - сильні, але вузькоспрямовані магістерські програми, серед яких одна навіть для керівників нафтопромислових компаній. Дізнатися більше про програми можна тут.

Вартість

Навчання в університеті недешеве, але воно того варте. Рік навчання на програмі Foundation, включаючи заняття, проживання та харчування на кампусі, коштує € 23 000. На програмах бакалаврату трохи більше, € 26 000.
Для порівняння:

• € 22 800 - New European College - приватний вуз в Мюнхені:

за навчання становить € 11 800 в рік, проживання обходиться: € 6 000 на рік, ще € 5 000 студенти витрачають на харчування і особисті витрати.

• € 12100 - Freie Universität - державний університет в Берліні:

Освіта тут безкоштовна, студент оплачує тільки внесок € 300 кожного семестру, але йому доведеться самостійно шукати житло (кімната на двох в студентському гуртожитку обійдеться в: € 6 500 за 10 місяців) і близько € 5 000 щорічно витрачається на харчування, транспорт і т. д.

Перший рік навчання - найскладніший. Навчання в Jacobs University робить його максимально простим.

Крім того, Університет Якобса бере участь в державних стипендіальних програмах, і у талановитих студентів є шанс скоротити вартість навчання на € 12 000! Окремо передбачена стипендія для дівчат, які вивчають спеціальності STEM: науки, технології, інженерію і математику (Science, Technology, Engineering and Mathematics) і студентів з обмеженими можливостями.

Детальніше про програми, кампус і рейтинги університету ви можете почитати на офіційному сайті.

Дізнатись більше

Університет Якобса вперше виходить на широку аудиторію в Україні. Перша і поки єдина зустріч з представниками університету відбудеться 15 листопада 2016 року. Вхід вільний.

Реєстрація

Освіта.ua
20.10.2016