Osvita.ua Освіта за кордоном Jacobs University запрошує на зустріч
Jacobs University запрошує на зустріч
На правах реклами

Кращий приватний університет Німеччини вперше проведе зустріч з українською молоддю

Jacobs University запрошує на зустріч

Jacobs University, відомий тим, що отримав найбільшу в Європі інвестицію в розмірі 200 млн євро, запрошує на навчання молодих українців. Які перспективи відкриваються перед студентами цього унікального університету і як в нього вступити, читайте нижче.

Уявіть собі особливий університет в Німеччині, де студенти навчаються за американськими стандартами і англійською мовою. Де разом живуть і працюють представники 102 національностей. Де не обов'язково вибирати спеціальність з першого курсу, а можна вчитися на всіх факультетах відразу, поки не визначишся з професією.

Уявили? Знайомтесь, це Jacobs University.

Ніколи не чули про такий університет

Університету всього 15 років, проте він вже вважається кращим приватним вузом Німеччини. Тут вчаться не майбутні політики і бізнесмени, але люди, в чиїх руках наше майбутнє: інженери, фармакологи, захисники навколишнього середовища, економісти. У Jacobs University прекрасно викладають прикладні науки, тому його випускники з легкістю знаходять високооплачувану роботу в Німеччині, Європі та Америці.

Чому Jacobs - найкращий

Складно визначити, чим один університет кращий від іншого. Для цього існують міжнародні рейтинги. Погодьтесь, коли один і той же університет регулярно отримує високі оцінки, це привід придивитися до нього уважніше:

• в 2001 році (рік створення Jacobs University) університет акредитований German Council of Science and Humanities;

• в 2004 році всі бакалаврські програми акредитовані German Accreditation Council (Agency ACQUIN);

• 2006 рік - переможець змагання Schlüsselqualifikationen plus (Key Qualifications plus), організованого освітньою організацією Stiftung Mercator;

• освітні програми Jacobs University високо оцінюються незалежними рейтингами, в тому числі CHE і U-Multirank (в 2015 університет отримав вищі оцінки програм Геологія, Інформаційні технології, Математика, Фізика і Політологія; в 2016 - Біологія і Психологія);

• сьогодні університет є частиною німецької ініціативи "Excellence Initiative".

Багато випускників Jacobs University продовжують освіту в топових університетах: Оксфорді, Кембриджі, Гарварді і Стенфорді.

Інший важливий критерій - інвестиції. У 2006 році приватний Фонд Якобса перерахував університету (тоді носив ім'я International University Bremen) 200 млн євро.

Ця значна, найбільша в історії Європи, сума дозволила створити дійсно унікальний освітній кампус: 34 зелених гектари з лекційними залами, лабораторними будівлями і спортивними комплексами.


Оана, студентка 3 курсу Jacobs University: "Кампус ми називаємо не інакше, як Bubble. Це особливе місце, де ти навчаєшся, живеш, розвиваєшся і відпочиваєш. Все під рукою. Не потрібно витрачати час на дорогу і приготування їжі, шукати спортзал або місце для відпочинку. Все є на кампусі. І все це - в серці Європи."

У 2018-2028 роках планується, що університет отримає ще € 100 млн.

Чому тут навчають

Чи знаєте ви, що в Європі студенти вступають до вузів після 12 річної школи? Для українців це означає, що вступити до університету безпосередньо не вийде. Потрібен ще один рік. І ось тут вам знадобиться програма Foundation: вивчити академічну англійську, адаптуватися до життя в іншій країні і, найважливіше, визначитися з професією. У Jacobs University студенти не просто проходять підготовчий курс. Вони відвідують заняття бакалаврів всіх спеціальностей і вибирають свою майбутню професію не поспішаючи, вдумливо. Такий підхід дозволяє уникнути розчарувань в майбутньому.

Ця програма є унікальною. І створена спеціально для студентів з-за кордону.

Більшість студентів після навчання на програмі Foundation залишаються в цьому ж університеті на бакалаврських програмах. Їх головна особливість - це «застосовність» в реальному житті. Вони так і називаються: прикладні спеціальності. Випускники Jacobs University після отримання диплома знаходять роботу в медичній сфері, наукових проектах, комп'ютерних технологіях, соціальних дослідженнях. Таких програм в університеті 15.

Ще одна особливість - сильні, але вузькоспрямовані магістерські програми, серед яких одна навіть для керівників нафтопромислових компаній. Дізнатися більше про програми можна тут.

Вартість

Навчання в університеті недешеве, але воно того варте. Рік навчання на програмі Foundation, включаючи заняття, проживання та харчування на кампусі, коштує € 23 000. На програмах бакалаврату трохи більше, € 26 000.
Для порівняння:

• € 22 800 - New European College - приватний вуз в Мюнхені:

за навчання становить € 11 800 в рік, проживання обходиться: € 6 000 на рік, ще € 5 000 студенти витрачають на харчування і особисті витрати.

• € 12100 - Freie Universität - державний університет в Берліні:

Освіта тут безкоштовна, студент оплачує тільки внесок € 300 кожного семестру, але йому доведеться самостійно шукати житло (кімната на двох в студентському гуртожитку обійдеться в: € 6 500 за 10 місяців) і близько € 5 000 щорічно витрачається на харчування, транспорт і т. д.

Перший рік навчання - найскладніший. Навчання в Jacobs University робить його максимально простим.

Крім того, Університет Якобса бере участь в державних стипендіальних програмах, і у талановитих студентів є шанс скоротити вартість навчання на € 12 000! Окремо передбачена стипендія для дівчат, які вивчають спеціальності STEM: науки, технології, інженерію і математику (Science, Technology, Engineering and Mathematics) і студентів з обмеженими можливостями.

Детальніше про програми, кампус і рейтинги університету ви можете почитати на офіційному сайті.

Дізнатись більше

Університет Якобса вперше виходить на широку аудиторію в Україні. Перша і поки єдина зустріч з представниками університету відбудеться 15 листопада 2016 року. Вхід вільний.

Реєстрація

Освіта.ua
20.10.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!