Стипендії та семінари від британських приватних шкіл
PR

22-23 жовтня у Києві відбудеться виставка "Школи-пансіони Великої Британії"

Стипендії та семінари від британських приватних шкіл

Батьки, які зацікавлені в елітній британській освіті для своїх дітей матимуть можливість поспілкуватись з представниками британських шкіл-пансіонів у столиці України. Британські школи-пансіони приготували для ваших сімей знижки і стипендії на навчання. Скористатися ними зможуть відвідувачі виставки «Школи-пансіони Великої Британії», яка відбудеться у київському готелі «Хаятт» 22-23 жовтня.

 

Серед спеціальних пропозицій - безкоштовний пробний курс у британській школі, безкоштовні трансфери, стипендії до 100% вартості навчання.

перелік пропозицій

Зазвичай, при виборі школи кожній родині доводиться вивчати безліч нової інформації. Адже дітям доведеться не просто самостійно жити в іншій країні, але і навчатись в рамках абсолютно іншої системи освіти. Що таке IB і A-level? Чим відрізняється міжнародний коледж від класичної католицької школи-пансіону? Які переваги у шкіл із роздільним навчанням хлопчиків і дівчаток?

Дати відповіді на ці та багато інших питань покликані семінари та презентації, які протягом двох днів проведуть британські- представники шкіл.

семінари та презентації

Традиційно на виставку з'їжджаються діти, які вже навчаються у Великій Британії. Хтось навчається всього другий триместр, а у деяких вже і декілька років за плечима. Їхні виступи завжди привертають величезний інтерес, і в семінарських аудиторіях не залишається жодного вільного місця. Своїм досвідом також поділяться батьки, які вже відправили дітей навчатися в Британії.

Крім того, відвідувачі виставки безкоштовно отримають спеціалізований каталог британських шкіл-пансіонів, в якому зібрані статті експертів, історії українських дітей, детальна інформація про 51 школу.

Не пропустіть вікенд, який може стати вирішальним в житті ваших дітей!

Реєструйтеся на виставку для отримання запрошення - через онлайн-форму або за телефоном +38 044 494 20 80.

реєстрація

Освіта.ua
19.10.2016