Osvita.ua Освіта за кордоном Стипендії та семінари від британських приватних шкіл
Стипендії та семінари від британських приватних шкіл
На правах реклами

22-23 жовтня у Києві відбудеться виставка "Школи-пансіони Великої Британії"

Стипендії та семінари від британських приватних шкіл

Батьки, які зацікавлені в елітній британській освіті для своїх дітей матимуть можливість поспілкуватись з представниками британських шкіл-пансіонів у столиці України. Британські школи-пансіони приготували для ваших сімей знижки і стипендії на навчання. Скористатися ними зможуть відвідувачі виставки «Школи-пансіони Великої Британії», яка відбудеться у київському готелі «Хаятт» 22-23 жовтня.

 

Серед спеціальних пропозицій - безкоштовний пробний курс у британській школі, безкоштовні трансфери, стипендії до 100% вартості навчання.

перелік пропозицій

Зазвичай, при виборі школи кожній родині доводиться вивчати безліч нової інформації. Адже дітям доведеться не просто самостійно жити в іншій країні, але і навчатись в рамках абсолютно іншої системи освіти. Що таке IB і A-level? Чим відрізняється міжнародний коледж від класичної католицької школи-пансіону? Які переваги у шкіл із роздільним навчанням хлопчиків і дівчаток?

Дати відповіді на ці та багато інших питань покликані семінари та презентації, які протягом двох днів проведуть британські- представники шкіл.

семінари та презентації

Традиційно на виставку з'їжджаються діти, які вже навчаються у Великій Британії. Хтось навчається всього другий триместр, а у деяких вже і декілька років за плечима. Їхні виступи завжди привертають величезний інтерес, і в семінарських аудиторіях не залишається жодного вільного місця. Своїм досвідом також поділяться батьки, які вже відправили дітей навчатися в Британії.

Крім того, відвідувачі виставки безкоштовно отримають спеціалізований каталог британських шкіл-пансіонів, в якому зібрані статті експертів, історії українських дітей, детальна інформація про 51 школу.

Не пропустіть вікенд, який може стати вирішальним в житті ваших дітей!

Реєструйтеся на виставку для отримання запрошення - через онлайн-форму або за телефоном +38 044 494 20 80.

реєстрація

Освіта.ua
19.10.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!