Навчальний рік можна розпочати у січні
PR

У багатьох іноземних вишах набір студентів здійснюють двічі на рік, і найближчий набір буде у січні/лютому 2017 року

Навчальний рік можна розпочати у січні

Вступна кампанія 2016 року наблизилась до завершення, і найближчим часом із рейтингових списків буде відомо, кому не судилося стати студентом у цьому році. Причин може бути багато і всі поважні, але ж втрачати цілий рік на повторення того ж самого шляху – безрадісна перспектива!

Між іншим, існує приємна можливість для тих, хто витримав стреси випускних іспитів та вступну кампанію, але так і не зміг змінити статус абітурієнта на студентський: у багатьох іноземних вишах набір студентів здійснюють двічі на рік, і найближчий набір буде у січні/лютому 2017 року.

Багатьох лякає необхідність долати складну процедуру підготовки документів та складання іспиту на знання іноземної мови – тести IELTS, TOEFL та інші, що підтверджують рівень знання мови майбутнім студентом для навчання за кордоном. Та ще й невідома перспектива із отриманням візи! Проте із досвідченим консультантом - DEC education - всі проблеми можуть бути вирішені оптимально і в найкоротший термін: вам допоможуть обрати місце навчання, яке найкраще відповідає вашим здібностям та фінансовим можливостям, розкажуть про перспективи отримання візи і допоможуть підготувати необхідні документи, підберуть індивідуальну програму удосконалення вашого володіння англійською мовою для успішного складання тесту.

Якщо ви маєте дитину-старшокласника і волієте подбати про все заздалегідь, - надайте йому або їй можливість пройти пробний семестр у приватній школі за кордоном.

Навчання у більшості вишів за кордоном дозволяє вибрати майбутній фах із великого спектру професій, що мають великий попит на міжнародному ринку праці вже після отримання ступеня бакалавра. До того ж, перший рік-два можна навчатись, не обираючи остаточної спеціалізації – це важливо, щоб уникнути помилки у виборі майбутньої кар’єри.

А якщо ви вже маєте ступінь бакалавра чи навчаєтесь на 4-5 курсі українського вишу, подумайте про магістратуру за кордоном, в тому числі – із зміною спеціалізації.

Звертайтесь до DEC education за безкоштовною консультацією. Наші фахівці розроблять індивідуальну стратегію освіти: допоможуть підібрати країну навчання, оптимальний навчальний заклад, а також спеціалізацію для вас або вашої дитини, яка найкраще розкриє потенціал та дозволить реалізувати природні здібності.

Освіта.ua
16.08.2016