День відкритих дверей Coventry University
PR

Університет Ковентрі, що посідає 15 місце у Великій Британії, проведе День відкритих дверей у Києві

День відкритих дверей Coventry University

23 липня в київському готелі Intercontinental відбудеться День відкритих дверей Університету Ковентрі, який займає 15-ту позицію у ключовому рейтингу всіх британських вишів за версією The Guardian протягом двох останніх років.

У заході візьме участь керівник департаменту міжнародних студентів Університету Ковентрі з Європи та Центральної Азії Claudiu Lordache і команда київської освітньої компанії Grade Global Education.

На Дні відкритих дверей усі охочі зможуть дізнатися з перших уст про освіту в одному з найкращих університетів Великої Британії, взяти участь в інтерактивних заняттях і воркшопах з мистецтва та дизайну, бізнесу та менеджменту, архітектури й криміналістики, а також пройти співбесіду з представником університету й одразу оформити документи для вступу.

Більш того, подавши документи до вишу на Дні відкритих дверей, студенти зможуть розпочати навчання вже у вересні цього року!

Участь у заході безкоштовна. Кількість місць обмежена. Щоб відвідати захід і взяти участь в інтерактивних заняттях, необхідна попередня реєстрація.

Зареєструватись

Розклад заходу:

11:00–12:00

Презентація університету Ковентрі

12:30–14:30

Інтерактивні ігри та воркшопи для студентів

15:00–16:00

Завершальна презентація, запитання та відповіді

16:00–18:00

Співбесіда та прийом документів для вступу

 

Ігри та челленджі для студентів:

Тематика

Опис

Мистецтво і дизайн:

 

Челлендж дизайнерських проектів

Завдання спрямоване на виявлення творчих здібностей у студентів. Учасники повинні виконати завдання з усіх сфер мистецтва і дизайну – від зображувального мистецтва до графічного та промислового дизайну. Приклади завдань:

- Придумати історію і намалювати ескізи головних героїв

- Спроектувати та зробити 3D об’єкт з паперу

- Створити проект свого майбутнього

Бізнес і менеджмент

 

Челлендж бізнес ідей

Учасники розділяться на команди, щоб придумати свою бізнес ідею, презентувати її суддям за 60 секунд, а потім відповісти на їх запитання. Мета гравців – отримати «фінансування» від суддівської колегії. Максимальна сума, яку команди  можуть «попросити» на свій проект – £50 000.

Науки про життєдіяльність та охорону здоров’я:

 

Розкриття злочину

Учасники зможуть взяти участь у розслідуванні злочину та дізнатися про те, як:

- Працює метод критичного шляху

- Документувати злочини

- Збирати та фотографувати докази

- Робити відбитки пальців

Архітектура:

 

Челлендж «Паперова вежа»

 

Команди з учасників отримають завдання – побудувати найвищу вежу із запропонованих їм матеріалів. Вежа також повинна встояти з банкою смажених бобів (приблизно 400 г) на висоті 0,5 метра не менше 5 секунд.

Мета цієї гри – продемонструвати альтернативні методики навчання Університету Ковентрі. Під час челленджу студенти дізнаються більше про споруди та їхні типи, навчаться різним способам використання підручного матеріалу.

 

Coventry University – один з найкращих і найрозвиненіших університетів Великої Британії з ультрасучасними кампусами в центрі Лондона і Ковентрі, відзначений багатьма нагородами. Щороку університет обходить за якістю освіти, умовами проживання, рівнем задоволення студентів та іншими показниками найкращі британські виші.

Нагороди Coventry University:

 • Найкращий британський університет 2015 за версією престижного рейтингу Times Higher Education;
 • 15 місце серед усіх університетів Великобританії у рейтингах The Guardian протягом двох років (2016/2017);
 • 5 разів протягом 3-х років відзначений у ролі Найкращого сучасного британського університету авторитетними виданнями – тричі в рейтингах легендарного The Times (2014/2015/2016) і двічі за версією The Guardian (2015/2016);
 • № 1 за рівнем задоволення студентів за результатами двох щорічних національних опитувань The Guardian (у рейтингах 2015-го і 2016-го років)
 • Перший університет Великої Британії за кількістю стажувань для студентів і один з кращих за рівнем працевлаштування випускників.

Університет Ковентрі пропонує своїм студентам:

 • якісну підготовку для успішного вступу до провідних вузів за програмами Foundation, Pre-Masters і International Year One;
 • увесь спектр програм і курсів для отримання ступенів бакалавра, магістра та MBA;
 • вищу освіту за 130 спеціальностями: від бізнесу, економіки, маркетингу, менеджменту та медіа до медицини та молекулярної біології, від IT, високих технологій, інженерії та автомобільної промисловості до архітектури, дизайну, мистецтва, моди, спорту та музики, від математики та енергетики до лінгвістики, історії, юриспруденції, географії, політики та соціології.

Щоб дізнатися більше про Університет Ковентрі та вищу освіту у Великій Британії, відвідайте День відкритих дверей!

 • 23 липня 11:00 – 18:00;
 • Київ, Intercontinental Hotel, зал Майдан;
 • вул. Велика Житомирська, 2а.

Безкоштовна реєстрація

Освіта.ua
18.07.2016