Як вступити до престижних вишів Європи та США
PR

Програми підготовки до вступу в престижні виші Європи й США, які дозволять заощадити час і гроші

Як вступити до престижних вишів Європи та США

Для вступу до престижних західних університетів, як правило, необхідно проходити спеціальні підготовчі «програми-прошарки» між українською середньою освітою та бакалаврською програмою британського, європейського або американського університету. Така необхідність зумовлена ​​тим, що на Заході в середніх школах навчаються 12-13 років, у той час як в Україні - 11.

Однак необхідність пройти підготовчу програму ще не означає, що ви втратите рік або два перед вступом на перший курс і безповоротно витратите додаткові кошти тільки для того, щоб підготуватися до вступу.

Революційні програми ONCAMPUS Cambridge Education Group передбачають можливість поєднувати підготовчу програму з першим курсом університету Великобританії й США (з можливістю отримувати стипендію), вступити в один з топ-50 кращих університетів Великобританії, до кращого університету Нідерландів з можливістю працевлаштування, а також до магістратури одного з кращих університетів Швеції з можливістю отримання стипендії Cambridge Education Group, уряду й самого університету.

International Year One - знання першого курсу британського університету без попередньої 1-2-річної програми підготовки

Річна програма International Year One - революція в отриманні освіти у Великобританії, оскільки випускник української школи має можливість отримувати знання першого курсу британського університету без попередньої 1-2-річної програми підготовки.

Студенти International Year One одночасно навчаються на першому курсі й отримують знання, яких бракує після української школи. Так вони економлять цілий рік, а також значні кошти, які могли б витратити на 1-2-річну програму попередньої підготовки до вступу до британського університету.

Першокурсники британських вузів, як правило, прослуховують 14 академічних годин на тиждень, а на програмі International Year One студенти слухають 26 академічних годин на тиждень, що дозволяє покрити відсутню різницю в академічній підготовці між українською та британською середньою школою й отримати знання першого курсу. Таким чином, після річної програми International Year One студент відразу переходить на другий курс британського університету й отримує ступінь бакалавра всього за три роки за схемою один рік (International Year One ) + два роки.

Крім того, при навчанні за програмою International Year One до студента висуваються менші вимоги щодо знання англійської мови, ніж до студента, який подає документи безпосередньо до університету. На програму International Year One студента можуть зарахувати з результатами тесту IELTS 5.0, у той час, як при вступі безпосередньо до університету потрібні результати IELTS 6-6,5.

На сьогодні програма International Year One пропонується в трьох британських університетах: London South Bank University, Coventry University та University of Sunderland за спеціальностями «Бізнес» та «Економіка» (business and economics). У 2017 році програма буде доступна також за спеціальностями: «Дизайн», «Туризм», «Медіа й журналістика», а в 2018 році до цих спеціальностей додадуться «Право» та «Інженерія».

У студента є вибір: після закінчення International Year One продовжувати навчання на другому курсі цих престижних університетів або ж перевестися на другий курс будь-якого іншого університету. Але якщо в університетах, що пропонують програму, гарантується перехід на другий курс при відповідних академічних показниках, то в інших університетах такої гарантії немає.

«Ця програма повністю змінить підготовку іноземних студентів у Великобританії та фактично вона вже стала революційною як для українців, так і для громадян інших країн», - говорить регіональний директор з маркетингу групи Cambridge Education Дейв Фью.

Foundation: 100% студентів вступають до топ-50 кращих вузів Великобританії

Другий тип програми - це програми Foundation, які тривають один рік і фактично є «програмою - прошарком» між українською середньою освітою й британським бакалавратом, оскільки українські атестати про повну загальну середню освіту Великобританія не визнає. Таким чином, учасник програми Foundation отримує ступінь бакалавра за чотири роки за схемою один рік (Foundation) + три роки.

Cambridge Education Group пропонує програму Foundation на базі різних університетів Великобританії, але однією з кращих у світі програм Foundation є програма International Foundation Programme в University of London. Варто зазначити, що University of London - це група з 18 висококласних університетів і 11-ти інститутів Великобританії.

«Після завершення програми Foundation в University of  London 100% (!) студентів вступають до топ-50 кращих вузів Великобританії. Крім того, 57% студентів після проходження цієї програми отримують вищий у Великобританії академічний бал (А*-А), у той час, як середня статистика такої високої успішності по країні - всього 26%. Таким чином студенти, які вивчають програму Foundation в University of  London,  демонструють  успішність мінімум у два рази вищу, ніж студенти інших програм Foundation», - розповідає Дейв Фью.

Програма Foundation, про яку йде мова, функціонує на базі групи університетів University of  London і викладається відповідно до критеріїв одного з найпрестижніших університетів цієї групи - Лондонської школи економіки й політичних наук (The London School of Economics and Political Science, LSE). Це єдина програма Foundation у Великобританії, завдяки якій можливий вступ українських студентів до Лондонської школи економіки.

Викладання за програмою Foundation в University of  London ведеться в університеті Birkbeck, який входить у цю групу університетів. Студенти мають доступ до всіх ресурсів інших університетів і факультетів групи. Надалі вони можуть вступати в будь-які інші університети University of  London, такі як King's College London; University College London; Birkbeck; Goldsmiths; the London Business School; Queen Mary; Royal Holloway; SOAS; and the London School of Economics and Political Science.

Континентальна Європа

University of Amsterdam - № 1 в Нідерландах і 55-е місце у світі

У континентальній Європі Cambridge Education Group пропонує річну програму Foundation для підготовки до вступу в найпрестижніший (№1 в рейтингу) університет Нідерландів - University of Amsterdam, який крім першості у своїй країні займає 55-е місце в рейтингу університетів світу, що свідчить про його приналежність до світової еліти освіти (у світі налічується більше 200 000 університетів).

В University of Amsterdam  вивчають природничі та точні науки, інжиніринг, політологію, психологію, право та інші дисципліни. Для українських студентів в University of Amsterdam наявна величезна кількість переваг.

Коли наші співвітчизники чують слово «Амстердам», вони дуже часто мислять стереотипами. Тим часом, за статистикою видання The Economist, Амстердам знаходиться на 5-ій позиції в рейтингу найбезпечніших міст світу.

Вартість навчання та проживання в University of Amsterdam становить всього 50% від вартості навчання та проживання у Великобританії, тобто вартість чотирьох років навчання в Амстердамі еквівалентна двом рокам навчання у Великобританії.

Найвищий у Нідерландах рейтинг університету забезпечує його випускникам гарні перспективи працевлаштування: відповідно до законодавства цієї країни, студент після закінчення вузу може працювати протягом року, якщо робота відповідає мінімальним вимогам до зарплати (27 336 євро в рік). Фактично, це та зарплата, яку отримує випускник університету Амстердама відразу після закінчення. Крім того, Cambridge Education Group має в University of Amsterdam партнерів, які допомагають випускникам знайти роботу. Якщо ви випускник дуже престижного вузу, яким є University of Amsterdam, то в Європі знайти роботу вам буде нескладно.

Ще однією перевагою для українців буде близькість між місцем проживання й місцем навчання - переліт до Амстердаму займе значно менше часу й коштів, ніж переліт до США або Канади.

Показник успішного переходу на перший курс University of Amsterdam після вивчення програми Foundation становить 92%. Решта 8% абітурієнтів успішно вступають в інші університети Нідерландів. Це дуже високий показник прогресії, особливо для такого високорейтинового університету.

Підготовка до магістратури в University of Lund  (70-е місце серед усіх університетів світу) з можливістю отримання стипендій

Програми ONCAMPUS Cambridge Education Group в Європейському Союзі представлені також і в University of Lund, який посідає 70-е місце серед усіх університетів світу, що також свідчить про його приналежність до світової освітньої еліти. University of Lund пропонує ряд спеціальностей на магістратурі. До того ж за деякими з них він може бути першим у всьому світі, а за іншими входити в топ-150.

Cambridge Education Group пропонує підготовчу програму перед магістратом в University of Lund,  і в залежності від академічної успішності слухача програма може тривати два або три семестри, тобто шість або дев'ять місяців.
Програма підготовки до магістратури потрібна не тільки для успішного вступу до магістратури елітного світового університету, не тільки для того, щоб студенти добре розуміли, з чим вони зіштовхнуться при навчанні, й були максимально ефективні, але й для того, щоб отримати стипендію від уряду Швеції або від самого університету - адже її присудження залежить від результатів вступних випробувань.

Наприклад, у цьому році уряд Швеції виділив близько 50-ти стипендій для громадян України, що досить багато, але не всі українці знають про це й тому не докладають зусиль для того, щоб їх отримати. Урядова стипендія покриває все: і навчання, і проживання,  і навіть залишаються ще кошти на харчування та на авіаквиток туди й назад.

Якщо говорити про стипендії університету, то University of Lund досить щедрий щодо студентів з особливими академічними показниками. Така стипендія може покривати до 50% вартості навчання.

Тому, щоб отримати урядову або університетську стипендію, студентові при вступі до магістратури потрібні високі академічні показники. Для цього й потрібна підготовча програма, яку пропонує Cambridge Education Group.

У 2016/17 навчальному році студенти програми ONCAMPUS Lund  отримають стипендію Cambridge Education Group на навчання в розмірі 5 500 євро.

США

У Сполучених Штатах програма ONCAMPUS є річним курсом у рамках першого року університету з правом вступу на другий курс до престижних партнерських університетів


Програма ONCAMPUS Boston читається на базі Wheelock College в Бостоні - найвідомішого університетського міста США й дає можливість після закінчення програми вступити відразу на другий курс престижного американського університету. Wheelock College акредитований в The New England Association of Schools and Colleges (NEASC), акредитацію якої мають такі топові університети, як Гарвард і Йель, і тому Cambridge Education Group направляє студентів у п'ять престижних високорейтингових університетів, таких як Мічиганський технологічний університет, який за такою спеціальністю як інжиніринг перебуває на 17-й позиції в США. По суті, такий трансфер є гарантованою прогресією у високорейтингові університети США за схемою чотири роки бакалаврату = один (ONCAMPUS Boston) + три роки.

Крім того, акредитація асоціацією NEASC фактично означає, що за умови відповідної успішності студента, який пройшов програму ONCAMPUS Boston, можуть зарахувати на другий курс будь-якого з американських університетів, включаючи найпрестижніші.

Програма ONCAMPUS SUNY, яка читається на базі Morrisville State College, допомагає у вступі до будь-якого з вузів штату Нью-Йорк. Провчившись один рік за програмою ONCAMPUS SUNY, студент гарантовано вступає на другий курс будь-якого з університетів штату Нью-Йорк у рамках своєї спеціалізації.

ONCAMPUS California State Monterey Bay  пропонує програму вступу до California State University, Monterey Bay. Студент, провчившись два роки за програмою ONCAMPUS California State Monterey Bay в університеті штату Каліфорнія, потім може гарантовано перейти на третій курс будь-якого університету в межах Каліфорнії.

Програму з аналогічними можливостями пропонує й університет північного Техасу.

При навчанні на програмах ONCAMPUS у Сполучених Штатах студент має можливість отримати стипендію для покриття вартості навчання в розмірі 7-8 тисяч доларів на рік.

Резюме

«Підготовчі програми ONCAMPUS, які представляє Cambridge Education Group, - це не просто підготовка перед вступом на бакалаврат чи в магістратуру. Це підготовчі програми, які передбачають отримання студентом необхідних навичок для подальшого ефективного працевлаштування. На всіх етапах підготовки закладаються навички та зв'язки в тих галузях, в яких студент бачить своє майбутнє», - говорить регіональний директор з маркетингу групи Cambridge Education Дейв Фью.

В Україні Інтереси Education Group Cambridge представляє освітня група «ДонСтрім», яка може надати всю інформацію про підготовку й навчання в елітних вузах Європи й США за телефоном (044) 496-09-48.

Дізнатись більше

Освіта.ua
04.07.2016