Osvita.ua Освіта за кордоном PZU: якісна медицина під час навчання за кордоном
PZU: якісна медицина під час навчання за кордоном
На правах реклами

Українські студенти мають можливість отримати якісну медичну допомогу під час навчання за кордоном

PZU: якісна медицина під час навчання за кордоном

Медицина в Європі, куди їдуть на навчання багато українських студентів, має свою специфіку, і є достатньо дорогою. Звісно, не кожному студенту по кишені. Виходом може стати страховка. І не звичайна туристична з відносно невеликою сумою покриття у 30 тис. євро, а спеціальна - студентська, яка буде захищати протягом всього навчального року від усіх основних проблем з суттєвою страховою сумою.

Саме тому в 2015 році страхова компанія PZU в Україні, яка вже багато років страхує більшість українських туристів, розробила спеціальну страхову програму для студентів. В компанії вважають, що потреби студентів, які навчаються за кордоном, відрізняються від потреб звичайних мандрівників. Студенти не просто епізодично виїжджають за кордон. Вони живуть за кордоном повноцінним життям і потребують більшого медичного захисту.

Чим відрізняється звичайний страховий поліс від програми «Студент»?

В першу чергу – сумою покриття. Максимальна виплата за звичайною страховкою – 30 тис. євро. За програмою «Студент» - в 10 разів більше - 300 тисяч євро. Такі цифри цілком виправдані, якщо взяти до уваги, що, наприклад, звичайне запаморочення без подальшого лікування та лише рекомендація лікаря займатися гімнастикою може коштувати в Голландії понад 1 000 євро.

По-друге, зі страховкою «Студент», звертатися по медичну допомогу можна не лише у ситуаціях, коли виникає загроза життю, а й робити планові та повторні звернення до лікаря, встановлювати постійні зубні пломби. Покриваються також випадки, що сталися під час спортивних занять, які у звичайному полісі вважаються виключенням.

Ну і нарешті, полісом «Студент» додатково передбачений захист від нещасного випадку з покриттям 55 тис. грн. та ще 30 тис. євро страхова компанія заплатить, якщо застрахований ненавмисно завдасть шкоди іншим людям або їх майну.

В 2016 році на прохання клієнтів PZU збільшила віковий ценз програми: тепер програмою можуть скористатися студенти віком до 28 років включно. Страхуватися можна у будь-який час і на будь-який термін - від 1 місяця до 1 року.

Протягом 2015 року частіше за всіх виплати за страховкою «Студент» отримували студенти з Польщі (90%) та Іспанії (4%). Зверталися по допомогу також студенти з Німеччини та Нідерландів (1%). Переважна більшість тих, хто хворіє – це 17-річні молоді люди. Наймолодшому застрахованому, який отримав допомогу – 15 років, найстаршому – 26 років. Спеціалісти страхової компанії також відзначили, що найбільше скарг на здоров’я поступило від людей, що народилися під знаком Риби, а найменше – від Овнів та Водоліїв.

У будь-якому випадку, щоб отримати медичну допомогу у разі настання страхової події потрібно повідомити про це компанію у зручний спосіб: за телефоном, електронною поштою, skype, viber або через мобільний додаток Call&Travel PZU в смартфоні. Спеціаліст call-center організує необхідну допомогу з врахуванням специфіки місцевих медичних установ.

Докладніше про програму

PZU надає широкий спектр послуг страхування в України з 1993 року. Протягом 2015 року компанія виплатила за збитками своїх клієнтів понад 400 млн. грн. Українські страхові компанії «PZU Україна» та «PZU Страхування життя» входять до складу PZU - найбільшої страхової групи в Польщі з більш ніж 200-річним досвідом діяльності. Згідно з рейтингом «Standard & Poor's» Група «PZU» має високу оцінку фінансової стійкості на рівні «А».

Освіта.ua
01.03.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!