PZU: якісна медицина під час навчання за кордоном
PR

Українські студенти мають можливість отримати якісну медичну допомогу під час навчання за кордоном

PZU: якісна медицина під час навчання за кордоном

Медицина в Європі, куди їдуть на навчання багато українських студентів, має свою специфіку, і є достатньо дорогою. Звісно, не кожному студенту по кишені. Виходом може стати страховка. І не звичайна туристична з відносно невеликою сумою покриття у 30 тис. євро, а спеціальна - студентська, яка буде захищати протягом всього навчального року від усіх основних проблем з суттєвою страховою сумою.

Саме тому в 2015 році страхова компанія PZU в Україні, яка вже багато років страхує більшість українських туристів, розробила спеціальну страхову програму для студентів. В компанії вважають, що потреби студентів, які навчаються за кордоном, відрізняються від потреб звичайних мандрівників. Студенти не просто епізодично виїжджають за кордон. Вони живуть за кордоном повноцінним життям і потребують більшого медичного захисту.

Чим відрізняється звичайний страховий поліс від програми «Студент»?

В першу чергу – сумою покриття. Максимальна виплата за звичайною страховкою – 30 тис. євро. За програмою «Студент» - в 10 разів більше - 300 тисяч євро. Такі цифри цілком виправдані, якщо взяти до уваги, що, наприклад, звичайне запаморочення без подальшого лікування та лише рекомендація лікаря займатися гімнастикою може коштувати в Голландії понад 1 000 євро.

По-друге, зі страховкою «Студент», звертатися по медичну допомогу можна не лише у ситуаціях, коли виникає загроза життю, а й робити планові та повторні звернення до лікаря, встановлювати постійні зубні пломби. Покриваються також випадки, що сталися під час спортивних занять, які у звичайному полісі вважаються виключенням.

Ну і нарешті, полісом «Студент» додатково передбачений захист від нещасного випадку з покриттям 55 тис. грн. та ще 30 тис. євро страхова компанія заплатить, якщо застрахований ненавмисно завдасть шкоди іншим людям або їх майну.

В 2016 році на прохання клієнтів PZU збільшила віковий ценз програми: тепер програмою можуть скористатися студенти віком до 28 років включно. Страхуватися можна у будь-який час і на будь-який термін - від 1 місяця до 1 року.

Протягом 2015 року частіше за всіх виплати за страховкою «Студент» отримували студенти з Польщі (90%) та Іспанії (4%). Зверталися по допомогу також студенти з Німеччини та Нідерландів (1%). Переважна більшість тих, хто хворіє – це 17-річні молоді люди. Наймолодшому застрахованому, який отримав допомогу – 15 років, найстаршому – 26 років. Спеціалісти страхової компанії також відзначили, що найбільше скарг на здоров’я поступило від людей, що народилися під знаком Риби, а найменше – від Овнів та Водоліїв.

У будь-якому випадку, щоб отримати медичну допомогу у разі настання страхової події потрібно повідомити про це компанію у зручний спосіб: за телефоном, електронною поштою, skype, viber або через мобільний додаток Call&Travel PZU в смартфоні. Спеціаліст call-center організує необхідну допомогу з врахуванням специфіки місцевих медичних установ.

Докладніше про програму

PZU надає широкий спектр послуг страхування в України з 1993 року. Протягом 2015 року компанія виплатила за збитками своїх клієнтів понад 400 млн. грн. Українські страхові компанії «PZU Україна» та «PZU Страхування життя» входять до складу PZU - найбільшої страхової групи в Польщі з більш ніж 200-річним досвідом діяльності. Згідно з рейтингом «Standard & Poor's» Група «PZU» має високу оцінку фінансової стійкості на рівні «А».

Освіта.ua
01.03.2016