Osvita.ua Освіта за кордоном Конкурс на участь у програмі "Всесвітні студії"
Конкурс на участь у програмі "Всесвітні студії"
На правах реклами

Фонд Віктора Пінчука розпочинає сьомий конкурсний відбір заявок на участь у програмі «Всесвітні студії»

Конкурс на участь у програмі "Всесвітні студії"

1 лютого 2016 року Фонд Віктора Пінчука розпочав сьомий конкурсний відбір потенційних кандидатів на участь у програмі «Всесвітні студії», яка дає можливість талановитим молодим українським фахівцям отримати гранти на навчання на магістерських програмах у топ-200 університетах світу за рейтингами QS та The Times Higher Education.

Програма «Всесвітні студії» є однією з програм Фонду, через яку він продовжує втілювати свою більш ніж десятирічну стратегічну інвестицію, спрямовану на формування нового покоління лідерів України.

У першу чергу цього року будуть підтримані заявки тих, хто планує навчання в наступних галузях: аграрні науки, екологія та охорона навколишнього середовища, публічне право, державне управління, альтернативна енергетика та аерокосмічна інженерія.

Фондом також будуть розглянуті заявки для отримання гранту і в інших галузях, але потенційні кандидати мають представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.

Прийом документів та online-реєстрація триватиме на сайті програми worldwidestudies.org до 15 травня 2016 року.

З моменту створення проекту за стипендією «Всесвітніх студій» на навчання за кордон поїхали 87 осіб. Більше половини з них вже отримали дипломи та повернулися в Україну, де долучилися до реформування країни. Три випускники програми зараз є народними депутатами України, більше тридцяти випускників імплементують нові стандарти в бізнесі, 15 – працюють в державних органах та міжнародних організаціях, інші – очолюють свої компанії чи некомерційні організації та працюють в сфері науки. Решта ще продовжують навчання в магістратурах провідних університетів Великобританії, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, США, Угорщини, Франції.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСТЬ

Освіта.ua
01.02.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!