Конкурс на участь у програмі "Всесвітні студії"
PR

Фонд Віктора Пінчука розпочинає сьомий конкурсний відбір заявок на участь у програмі «Всесвітні студії»

Конкурс на участь у програмі "Всесвітні студії"

1 лютого 2016 року Фонд Віктора Пінчука розпочав сьомий конкурсний відбір потенційних кандидатів на участь у програмі «Всесвітні студії», яка дає можливість талановитим молодим українським фахівцям отримати гранти на навчання на магістерських програмах у топ-200 університетах світу за рейтингами QS та The Times Higher Education.

Програма «Всесвітні студії» є однією з програм Фонду, через яку він продовжує втілювати свою більш ніж десятирічну стратегічну інвестицію, спрямовану на формування нового покоління лідерів України.

У першу чергу цього року будуть підтримані заявки тих, хто планує навчання в наступних галузях: аграрні науки, екологія та охорона навколишнього середовища, публічне право, державне управління, альтернативна енергетика та аерокосмічна інженерія.

Фондом також будуть розглянуті заявки для отримання гранту і в інших галузях, але потенційні кандидати мають представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.

Прийом документів та online-реєстрація триватиме на сайті програми worldwidestudies.org до 15 травня 2016 року.

З моменту створення проекту за стипендією «Всесвітніх студій» на навчання за кордон поїхали 87 осіб. Більше половини з них вже отримали дипломи та повернулися в Україну, де долучилися до реформування країни. Три випускники програми зараз є народними депутатами України, більше тридцяти випускників імплементують нові стандарти в бізнесі, 15 – працюють в державних органах та міжнародних організаціях, інші – очолюють свої компанії чи некомерційні організації та працюють в сфері науки. Решта ще продовжують навчання в магістратурах провідних університетів Великобританії, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, США, Угорщини, Франції.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСТЬ

Освіта.ua
01.02.2016