Київ відвідають чеські навчальні заклади
PR

Чеські заклади освіти представлять свої програми навчання під час виставки «Освіта за кордоном»

Київ відвідають чеські навчальні заклади

Чеські університети та заклади освіти представлять свої програми навчання під час виставки «Освіта за кордоном», що відбудеться у Києві з 12 по 14 листопада цього року.

Тематично чеські вищі навчальні заклади охоплюють широкий спектр спеціальностей, починаючи від економіки, точних наук, технічних спеціальностей і завершуючи медициною. Абітурієнтам пропонується найширший вибір спеціальностей з областей лінгвістики, педагогіки, філології, юриспруденції.

Система вищої освіти в Чехії поділяється на декілька ступенів. У першу чергу, після трьох років навчання студенти чеських вузів отримують дипломи бакалаврів. Після двох років додаткового навчання вони отримують ступінь магістра. Для отримання ступеня доктора наук потрібно ще три - чотири роки зусиль.

Люди, які вже мають вищу освіту, можуть розширити свої знання в різних галузях науки на спеціалізованих курсах підвищення кваліфікації, які пропонують безліч вузів.

Відмінною рисою чеської освіти є можливість отримати вищу освіту в чеських державних вузах абсолютно безкоштовно. Велика кількість молодих людей з України, Білорусі та Росії вже скористалися цією пропозицією.

У чешському павільйоні виставки "Освіта за кордоном" будуть представлені:

  • Політехнічний інститут Їглава
  • Університет Західної Богемії в Плзні
  • Інститут мовної та професійної підготовки при Карловому університеті
  • Університет Нью-Йорка в Празі
  • Чеський центр у Києві при Посольстві Чеської Республіки в Україні
  • Czech Experience Center
  • Czech Study
  • Rener Education

Крім основної програми виставки ви можете відвідати презентацію чеських університетів, що відбудеться 13 листопада о 15.00.

Виставка "Освіта за кордоном" працюватиме протягом трьох днів, з 12 до 14 листопада у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (вул. Хрещатик, 2).

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
04.11.2015