Імміграція через освіту: Канада, Австралія, Нова Зеландія
PR

Навчання за кордоном - абсолютно законний і досить простий спосіб імміграції для українців

Імміграція через освіту: Канада, Австралія, Нова Зеландія

За останні кілька років українці з тих чи інших причин все частіше стали цікавитися можливостями еміграції з рідної країни. Існує кілька способів, за допомогою яких можна реалізувати переїзд в іншу країну на постійне місце проживання. Основні з них - це освіта, возз'єднання сім'ї, працевлаштування, бізнес і волонтерство.

Навчання за кордоном - абсолютно законний і досить простий спосіб імміграції. Головна перевага цього варіанту - ви отримуєте високоякісну освіту, і міжнародно визнаний диплом, що робить вас більш привабливим в очах закордонних роботодавців. Наявність постійного місця роботи в країні імміграції може гарантувати максимальні шанси на отримання в подальшому посвідки на проживання і громадянства цієї країни.

Експерт у сфері навчання за кордоном - директор освітньої агенції "Старт Плюс" Анна Уразова виділяє три країни, в яких процес отримання посвідки на проживання через здобуття освіти є найпростішим. "Для студентів, які після закінчення навчання хочуть без особливих труднощів "закріпитися" в країні, ми рекомендуємо Канаду, Австралію або Нову Зеландію. Справа в тому, що в міграційному законодавстві цих країн є один важливий пункт - це дозвіл на роботу після закінчення навчання" - каже Анна.

Як правило, після 1-3 років навчання, студенти в цих країнах можуть залишатися ще, як мінімум, 1-3 роки з правом працювати абсолютно легально. Для цього студентам навіть не потрібно шукати потенційного роботодавця. Підставою для видачі дозволу на роботу вже є отриманий диплом, а термін його дії залежить від тривалості навчальної програми, яку закінчив заявник. Надалі, якщо колишній студент знаходить постійне місце роботи, то може, продовжити свій дозвіл на роботу за контрактом, або ж відразу подати документи на отримання посвідки на проживання.

Далі детально про всі переваги цих країн в плані освіти і міграції.

КАНАДА

Канада - найпопулярніша країна для імміграції серед українців. Це одна з найуспішніших країн у світі з високим рівнем життя, низьким рівнем злочинності і потужною економікою. Канада постійно зацікавлена в нових висококваліфікованих кадрах, тому для спеціаліста з хорошою освітою знайти гідну роботу тут можна без труднощів. Навчання в Канаді має ряд переваг, які в сукупності схиляють українців до вибору цієї країни.

Переваги для іммігрантів:

 • провчившись в Канаді всього рік, можна залишитися ще на один рік для роботи;
 • після 2 років навчання, студенти автоматично отримують дозвіл на роботу ще на 3 роки;
 • для отримання посвідки досить 2 років навчання і 1 року роботи за фахом;
 • після проживання в Канаді протягом 5 років можна отримати громадянство;
 • вартість навчання порівняно невисока і окупається за 1-1,5 роки роботи;
 • під час навчання можна працювати до 20 годин на тиждень.

Вартість навчання за рік: 10-20 тис. канадських доларів (на 20-30% дешевше, ніж у США або Великобританії).

Популярні спеціальності: бізнес і економіка, маркетинг, міжнародні відносини, інженерні та комп'ютерні технології, ІТ, туризм, готельно-ресторанний бізнес.

Вступити до канадського ВНЗ можна два рази на рік - у вересні і в січні. Цього року вереснева вступна кампанія вже закінчена, проте вже зараз активно йде набір студентів на січень 2016 року. "Завдяки діючій в Канаді кредитній системі, студенти можуть розпочати навчання в другій половині академічного року. До речі, це хороша альтернатива для тих абітурієнтів, які з якихось причин провалили вступну кампанію на вересень (не склали ЗНО, не довели потрібний рівень володіння англійською мовою та інше). Зараз всі вони активно подають документи на січень в Канаду". - коментує ситуацію Анна Уразова.

Детальну інформацію про переваги навчання в Канаді, особливості освітньої системи, а також каталог університетів Канади можна подивитися на сайті агенції "Старт Плюс".

Дізнатись більше про вищу освіту в Канаді

АВСТРАЛІЯ

Австралія також є дуже привабливою країною для імміграції. Високий і комфортний рівень життя, якісна охорона здоров'я, відмінний клімат і низький рівень злочинності - всі ці переваги Австралії продовжують залучати емігрантів з року в рік. Освітні стандарти в Австралії дуже високі, а дипломи австралійських вишів визнаються в усьому світі. Країна інвестує величезні кошти в освітню сферу, тому обладнання в університетах і сам процес навчання знаходяться на найвищому рівні.

Переваги для іммігрантів:

 • 2 роки навчання на академічній програмі дають право на роботу в наступні 2 роки;
 • влаштувавшись на роботу, відразу можна подавати заявку на посвідку на проживання;
 • студенти можуть працювати неповний робочий день під час навчання та повний день під час канікул, компенсуючи поточні витрати;
 • доступна вартість навчання навіть у ТОП вишах.

Вартість навчання за рік: 14 - 35 тис. австралійських доларів (на 40% нижче, ніж у Великобританії).

Популярні спеціальності: маркетинг, бізнес, бухгалтерія, інженерія, ІТ, туризм.

Дізнатися більше про вищу освіту в Австралії

НОВА ЗЕЛАНДІЯ

З недавніх пір українці все частіше стали розглядати Нову Зеландію не тільки в туристичних, але й в освітніх цілях. Для такої тенденції є доволі очевидна причина - навчання в Новій Зеландії поєднує в собі високу якість освіти і порівняно недорогу вартість академічних програм. Крім цього, українських студентів приваблюють й інші позитивні якості Нової Зеландії: неймовірної краси природа, екологія, помірний клімат, високий рівень життя, відсутність злочинності та корупції. Студенти проживають і проходять навчання у відмінних сучасних умовах і все це за порівняно невеликі гроші.

Переваги для іммігрантів:

 • провчившись 2 роки на академічній програмі, студент отримує дозвіл на 1 рік роботи;
 • 1 рік на програмі підвищення кваліфікації дає право на роботу протягом ще 1 року;
 • для отримання громадянства в Новій Зеландії необхідно прожити в країні всього 3 роки;
 • можливість підробітку під час навчання;
 • адекватна вартість навчання та проживання;
 • хороші перспективи працевлаштування.

Вартість навчання за рік: 5-15 тис. новозеландських доларів (у півтора рази нижче, ніж в США чи в країнах Європи).

Популярні спеціальності: бізнес, туризм, дизайн, ІТ, інженерія, юриспруденція.

Дізнатися більше про вищу освіту в Новій Зеландії

Якщо ви серйозно налаштовані перебиратися на постійне проживання в іншу країну, то навчання за кордоном підходить для цієї мети найкращим чином. Головне в цій справі вибрати дійсно правильний і найоптимальніший шлях. Кваліфіковану консультацію щодо освіти в Канаді, Австралії та Новій Зеландії ви можете отримати у спеціалістів освітньої агенції "Старт Плюс".

Крім консультацій за обраними напрямками, спектр послуг агенції включає підбір освітньої установи та бронювання програми навчання, повну візову підтримку, включаючи подачу документів в посольство, інформаційну підтримку під час навчання, а також ряд додаткових послуг. Компанія «Старт Плюс» працює на ринку закордонної освіти з 2011 року і за час свого існування допомогла сотням українців реалізувати свою мрію - жити і навчатися за кордоном, а деякі з них вже встигли стати володарями посвідки на проживання.

Освітня агенція "Старт Плюс"

Тел.: (044) 580-31-26, 236-85-50. Київ, пр-т Перемоги 25, оф.114. info@startplus.com.ua www.startplus.com.ua

Освіта.ua
24.07.2015