Відкриття рахунку в банках ЄС для студентів

Компанія "Eurostudy" допоможе студентам завчасно відкрити банківський рахунок в Європі

Відкриття рахунку в банках ЄС для студентів

Дуже часто здобуття вищої освіти за кордоном виявляється для українців більш вигідним, ніж у вітчизняних університетах. Наприклад, вартість навчання у вишах Польщі в деяких випадках може бути нижче, ніж в українських університетах, а сам факт отримання європейського диплому не тільки говорить про якість освіти, а й відкриває багато дверей західних роботодавців.

Вирушаючи на навчання за кордон, український студент неминуче несе певні витрати, такі як оплата навчання, гуртожитку або квартири, а також витрати на харчування та транспорт.

Для того щоб українські студенти були спокійні щодо свого фінансового благополуччя, яке напряму залежить від можливості отримання, зняття та перерахування грошових коштів, вони можуть ще в Україні завчасно відкрити рахунок в надійному європейському банку.

Компанія "Eurostudy" допоможе відкрити рахунки у відомих і стабільних банках Польщі та Латвії і спеціалізується на даних послугах багато років, напрацювавши стійкі і перевірені роками партнерські відносини, завдяки чому процес відкриття проходить більш оперативно.

Відкриття рахунку в банках Європи здійснюється в Україні: студенту немає необхідності виїжджати до Латвії або Польщі для відкриття рахунку, досить просто приїхати в офіс компанії.

Консультанти компанії "Eurostudy" оформлять всю необхідну документацію, розкажуть про всі доступні види послуг і найбільш привабливі умови європейських банків, з якими працює компанія; допоможуть грамотно заповнити документи, підкажуть, як краще пройти співбесіду (якщо це потрібно в банку).

Перелік банків, а також більш детальну інформацію можна отримати на сайті компанії "Eurostudy", а також за телефонами +38 (044) 209-84-62, (093) 469-18-18, (097) 849-18-18, (099) 441-18-18.

Освіта.ua
31.07.2015