Страхування студентів за кордоном
PR

Страхова компанія PZU пропонує студентам, які навчаються за кордоном спеціальне медичне страхування

Страхування студентів за кордоном

Спеціально для тих, хто навчається за кордоном, страхова компанія PZU пропонує нову медичну страховку «Студент». За рік навчання у чужій країні може статися все, що завгодно, а медична система в Європі недешева та непроста. Але тепер застраховані та їх батьки можуть бути цілком спокійними, тому що медична страховка від PZU забезпечує захист на суму до 300 000 умовних одиниць!

Застрахуватися за новою програмою «Студент» можуть особи віком від 15 до 25 років, які виїжджають на навчання у будь-яку країну світу на термін від 1 місяця до 1 року (за виключенням Чехії, в Чехію – до 90 днів). На відміну від звичайного страхового полісу для туристів, програма «Студент» покриває медичну допомогу не тільки у ситуаціях, де є загроза життю, але й планові звернення до лікаря, повторні консультації, постановку постійних зубних пломб, а також покриває випадки, що сталися під час занять спортом. Окрім цього, в полісі передбачений захист від нещасного випадку на суму 55 тис. грн та компенсація на суму 30 тис. у.о. у разі ненавмисного заподіяння шкоди іншим особам.

«Багаторічний досвід нашої роботи показує, що студенти іноземних вишів, - це особлива категорія виїжджаючих за кордон, - розповідає менеджер управління особистого страхування компанії PZU Ольга Сидорук. – Вони тривалий час знаходяться поза межами країни і потребують більш ґрунтовного захисту, ніж той, що можуть запропонувати стандартні умови будь-якої страхової компанії. Саме тому ми й створили цю програму, яка дозволить студентам отримувати якісну медичну допомогу за кордоном за рахунок страхової компанії».

Придбати страховий поліс «Студент» можна у будь-якому відділенні PZU в Україні та в агенціях по організації навчання за кордоном.

Для того, щоб отримати допомогу у разі настання страхового випадку, достатньо лише повідомити про це компанію у будь-який зручний спосіб: за телефоном, електронною поштою, skype або через мобільний додаток Call&Travel в смартфоні. Спеціаліст call-center організує необхідну допомогу з врахуванням специфіки місцевих медичних установ.

Навчайтесь без турбот, а PZU подбає про вашу безпеку за кордоном!

Більш детальну інформацію дивіться за посиланням.

Довідка: PZU надає широкий спектр послуг страхування на ринку України з 1993 року. Протягом 2014 року компанія виплатила за збитками своїх клієнтів понад 180 млн. грн.. Українські страхові компанії «PZU Україна» та «PZU Страхування життя» входять до складу PZU - найбільшої страхової групи в Польщі з більш ніж 200-річним досвідом діяльності. Згідно з рейтингом «Standard & Poor's» Група «PZU» має високу оцінку фінансової стійкості на рівні «А» (зі стабільною перспективою). Чистий прибуток Групи PZU за підсумками 2014 р. склав 3 млрд. злотих.

Освіта.ua
20.07.2015