У Києві відбудеться виставка "Освіта за кордоном. UIEF 2014"

Студентів, школярів та батьків запрошують відвідати освітній форум з навчання за кордоном

У Києві відбудеться виставка "Освіта за кордоном. UIEF 2014"

У суботу 27 вересня 2014 року у столиці України відбудеться десята міжнародна виставка-форум "Освіта за кордоном - UIEF 2014" - Ukrainian International Educational Fair 2014.

Метою проведення щорічної виставки "UIEF 2014" є надання практичних порад студентам, школярам та батькам щодо особливостей здобуття освіти за кордоном та отримання корисної інформації "з перших рук" - від представників іноземних навчальних закладів.

Освітня виставка надає можливість відвідувачам не лише обрати навчальний заклад та програму навчання, але і спланувати своє майбутнє – оцінити переваги навчання та кар’єрні можливості за кордоном.

В виставці візьмуть участь провідні навчальні заклади з 10 країн світу.

Організатори виставки зазначають, що для максимального отримання інформації кожним відвідувачем, учасники, які братимуть участь в освітньому форумі, поділені за віковими та освітніми категоріями:

  • канікулярні програми для дітей шкільного віку;
  • школи вивчення іноземних мов за кордоном для студенів вишів та топ-менеджерів;
  • вищі навчальні заклади для студентів, які планують навчання на програмах бакалавра та магістратури в Англії, США, Ірландії, Швейцарії та інших країнах;
  • програми підготовки до вступу у вищі навчальні заклади світу для випускників шкіл та університетів;
  • середні навчальні заклади, які готують до вступу в престижні університети світу;
  • університети готельного менеджменту;
  • бізнес-школи.

На виставці буде представлена повна мережа шкіл організації Laureate Hospitality Education, що надають висококваліфіковану підготовку спеціалістів сфери готельного та ресторанного менеджменту. Університети групи Laureate посідають 2 місце в світових рейтингах навчальних закладів в сфері гостинності.

Вищі навчальні заклади будуть представлені провідними університетами Великої Британії, Ірландії, США, Канади та Швейцарії. Студенти зможуть отримати інформацію про умови вступу та програми підготовки до навчання безпосередньо від представників прийомних комісій організацій: Kings Colleges, International Study Centres, Bellerbys College, CEG та ін.

Також, під час проведення виставки, відвідувачі матимуть можливість отримати безкоштовну консультацію менеджерів компанії Домар Тревел Едьюкейшен та дізнатися про освітні програми університетів та шкіл за кордоном, що не будуть презентовані на форумі.

Детальна інформація про учасників виставки >>>

Офіційні партнери виставки-форуму "Освіта за кордоном – UIEF 2014": Campus France, DAAD та Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Шевченка.

Місце та дата проведення виставки:
27 вересня 2014 року,
м. Київ, Торгово-Промислова Палата України,
вул. Велика Житомирська 33, виставковий зал "Колізей".
Час роботи виставки: 12:00 – 17:00. Вхід вільний.

Реєстрація на офіційному сайті виставки: http://dteducation.com/exhibition/

Додаткова інформація: info@dteducation.com, тел.: (044) 425-40-45.

З програмою семінарів виставки можна ознайомитися за наступним посиланням >>>

Освіта.ua
22.09.2014