Семінари в рамках виставки "Освіта за кордоном - UIEF"
PR

Студенти, школярі та батьки запрошуються відвідати семінар від спеціалістів з міжнародної освіти

Семінари в рамках виставки "Освіта за кордоном - UIEF"

27 вересня 2014 року у місті Києві відбудеться десята міжнародна виставка-форум "Освіта за кордоном - UIEF 2014".

За підтримки Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Шевченка та компанії Domar Travel Education в рамках щорічної міжнародної виставки "Освіта за кордоном - UIEF 2014" відбудеться форум міжнародної освіти.

Студенти вищих навчальних закладів, школярі середніх навчальних закладів, а також їх батьки запрошуються відвідати серію семінарів та презентацій від провідних закордонних начальних закладів та спеціалістів з міжнародної освіти.

Участь у семінарах безкоштовна, за попередньою реєстрацією, кількість місць – обмежена.

Зареєструватися на семінари ви зможете за телефоном або по електронній пошті організатора: (044) 425-40-45, info@dteducation.com.

Розклад семінарів:

12:30 – 13:00

Кар’єра в сфері готельного та ресторанного менеджменту. Спікер: Антон Котов, представник університетів готельного менеджменту Laureate Hospitality Education.

13:30 – 14:00

Навчання в Великобританії: програми для студентів з України. Мовні програми, канікулярні програми, програми підготовки до вступу в університети. Спікер: Cristina Tejero, офіційний представник Kings Colleges.

14:15 – 14:45

Amsterdam Foundation Campus: європейська освіти, особливості вступу та навчання на підготовчій програмі університету Амстердам. Спікер: Марія Андропова, офіційний представник Cambridge Education Group.

15:00 – 15:30

International Study Centres: програми підготовки до вступу в університети Великобританії на базі кампусів провідних британських університетів. Спікер: Катерина Власюк, офіційний представник International Study Centres  (Study Group)

16:00 – 17:00

Сучасні тенденції освіти у галузі міжнародних відносин: вибір між Україною та закордоном. Спікер: Даниленко Сергій Іванович, доктор політичних наук, доцент кафедри міжнародних медіакомунікацій та комунікативних технологій Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка


*Domar Travel Education залишає за собою право змінювати час проведення презентацій, про що буде повідомлено заздалегідь.

Щорічна міжнародна виставка "Освіта за кордоном - UIEF 2014" допомагає потенційним студентам зорієнтуватися у потоці інформації та отримати відповідь на свої запитання "з перших рук" - безпосередньо від представників іноземних навчальних закладів. Виставка надає можливість відвідувачам вибрати не лише навчальний заклад та програму навчання, але і спланувати своє майбутнє – оцінити переваги навчання та кар’єрних можливостей за кордоном.

Офіційними партнерами виставки-форуму "Освіта за кордоном – UIEF 2014" стали: Campus France, DAAD та Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Детальну інформацію про учасників виставки можна отримати на офіційному сайті організації Домар Тревел Едьюкейшен.

Реєстрація на офіційному сайті виставки за посиланням: http://dteducation.com/exhibition/

Місце проведення виставки-форуму:
м. Київ, Торгово-Промислова Палата України,
вул. Велика Житомирська 33, виставковий зал "Колізей".
Дата проведення: 27 вересня 2014 року. Час роботи виставки: 12:00 – 17:00.

Освіта.ua
22.09.2014