Osvita.ua Освіта за кордоном У Києві триває виставка "Освіта за кордоном"
У Києві триває виставка "Освіта за кордоном"

Впродовж трьох днів українська молодь зможе отримати повну інформацію про навчання за кордоном

У Києві триває виставка "Освіта за кордоном"

Виставка "Освіта за кордоном" запрошує старшокласників, студентів і батьків відвідати освітній форум, в ході якого вони матимуть можливість ознайомитися з освітніми програми та пропозиціями закордонних навчальних закладів.

Виставка традиційно є найбільшим заходом в Україні, що присвячений широкому спектру питань з освіти за кордоном, під час якого відвідувачі можуть поспілкуватися з офіційними представниками університетів європейських країн.

Упродовж трьох днів роботи виставки українська молодь зможе ознайомитися з пропозиціями вивчення іноземних мов за кордоном, отримати актуальну інформацію про бакалаврські і магістерські програми закордонних університетів та коледжів. Відвідувачі також матимуть змогу поспілкуватися з представниками посольств, культурних центрів та провідних українських спеціалізованих агенцій.

У ході виставки майбутні абітурієнти та їх батьки зможуть дізнатися про підготовчі програми, що пропонуються навчальними закладами та кар’єрні перспективи після отримання європейського диплому.

У цьогорічній виставці "Освіта за кордоном" беруть участь навчальні заклади і академічні агенції з Великої Британії, Чехії, Кіпру, Ізраїлю, Польщі, Франції, Латвії, Австрії, Німеччини, США, Болгарії, Мальти.

Традиційно великими павільйонами будуть представлені навчальні заклади Польщі, що здобули популярність в Україні завдяки привабливому співвідношенню вартості та якості освіти.

Виставка "Освіта за кордоном" працюватиме протягом трьох днів, з 10 до 12 квітня у приміщенні Київського палацу дітей та юнацтва (м. Київ, вул. Івана Мазепи, 13, ст. м. "Арсенальна"). Вхід вільний.

З переліком учасників виставки можна ознайомитись на офіційному сайті виставки.

Виставка відбувається за інформаційної підтримки Освіта.ua

Освіта.ua
10.04.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!