Osvita.ua Освіта за кордоном «Освітній Weekend» закордонних закладів освіти
«Освітній Weekend» закордонних закладів освіти
На правах реклами

У Києві на «Освітній Weekend» з’їдеться більше 65 елітних шкіл, коледжів та вишів з усього світу

«Освітній Weekend» закордонних закладів освіти

1 та 2 лютого у столичному готелі Fairmont Grand міжнародна освітня агенція DEC education проведе «ОСВІТНІЙ WEEKEND» — захід для школярів, студентів та батьків, присвячений кращим мовним курсам та програмам середньої і вищої освіти за кордоном.

Подію відзначатиме участь представників престижних навчальних закладів з усього світу, зокрема: 25 мовних центрів та таборів із відділеннями у понад 20 країнах; 21 елітної приватної школи з Великої Британії, Канади, США та Швейцарії; 4 найбільших міжнародних центри довузівської підготовки; 13 престижних університетів і вищих шкіл із Великої Британії, Канади, Нідерландів, ОАЕ, США та Швейцарії.

«ОСВІТНІЙ WEEKEND» — це можливість прямого спілкування закордонних освітян та українських школярів, студентів та їх батьків. Захід організує провідна освітня агенція Східної Європи DEC education, що спеціалізується на наданні високопрофесійних консультаційних послуг з освіти за кордоном і щонайменш двічі на рік проводить найбільші тематичні виставки, участь у яких беруть тільки рейтингові та престижні закордонні школи, мовні центри і виші.

На вікенд запрошуються сім’ї, що планують надати коштовну західну освіту дітям і бажають отримати актуальну інформацію від представників навчальних закладів та експертів агенції.

Батьки, які прагнуть знайти прийнятну та поцінну мовну програму для дитини-школяра на літніх канікулах 2014 року, зможуть безпосередньо на заході обрати найцікавішу пропозицію і забронювати курс. Потенційним клієнтам, які вже мають закордонні візи, DEC education пропонує скористатися акційною пропозицією і до 1 березня отримати послуги агенції усього за 1 гривню.

Зауважимо, що ексклюзивно і виключно на «ОСВІТНІЙ WEEKEND» один раз на рік приїдуть такі імениті приватні школи з Великої Британії, як Box Hill School, Clifton College, d’Overbroeck’c College, Rydal Penrhos School, а також відома швейцарська школа Institut auf dem Rosenberg.

Тільки на цьому закладі
будуть представники таких популярних мовних центрів та шкіл: Bell English (Великобританія), JTCamp (Швейцарія), St Giles International (Бразилія, Велика Британія, Канада, США) тощо.

Сегмент вищої освіти
презентуватимуть відомі престижні університети Великої Британії, Канади, Нідерландів, ОАЕ, США та Швейцарії, які пропонують затребувані програми в галузі бізнесу, готельно-ресторанного та туристичного управління, права, маркетингу тощо.

Із повним переліком учасників можна ознайомитися на сайті освітньої агенції DEC education.

«Для клієнтів, що планують середню чи вищу освіту за кордоном для своїх дітей, ми пропонуємо унікальну послугу «VIP-обслуговування», яка зробить відвідання заходу найбільш ефективним та комфортним. Напередодні вікенду наші експерти проконсультують батьків, хто із учасників події якнайбільше відповідає їхнім вимогам, розроблять персональну стратегію отримання освіти за кордоном, а також супроводжуватимуть їх на самому заході, — розповідає директор агенції DEC education Наталя Тарченко. «Запрошуємо батьків звертатися до наших експертів вже зараз і планувати освіту для дітей заздалегідь і з професіоналами», — доповнює Тарченко.

Вхід на захід є безкоштовним, після попередньої реєстрації на сайті агенції DEC education. Адреса проведення — м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1.

Додаткова інформація за телефоном: (044) 390-76-24.

Освіта.ua
27.01.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!