У Києві відкрито міжнародну виставку "Освіта за кордоном"

Участь у виставці беруть більше 80 навчальних закладів та освітніх агенцій з різних країн світу

У Києві відкрито міжнародну виставку "Освіта за кордоном"

Міжнародна виставка "Освіта за кордоном" є найбільшим заходом в Україні, що присвячений широкому колу питань освіти за кордоном, під час якого відвідувачі мають можливість отримати вичерпну інформацію про закордонну освіту від представників навчальних закладів.

Організатори виставки запрошують старшокласників, студентів і батьків відвідати виставку, в який беруть участь більше 80 навчальних закладів з різних країн світу та закордонних освітніх агенцій.

Експозиція виставки "Освіта за кордоном" розрахована на тих людей, які бажають навчатися за кордоном. Відвідувачам представлений широкий спектр освітніх програм.

Упродовж трьох днів роботи виставки українська молодь зможе ознайомитися з пропозиціями вивчення іноземних мов за кордоном, отримати актуальну інформацію про підготовчі університетські курси та дізнатися про бакалаврські і магістерські програми закордонних університетів та коледжів. Відвідувачі також матимуть змогу поспілкуватися з представниками посольств, культурних центрів та провідних українських спеціалізованих агенцій.

У цьогорічній виставці беруть участь навчальні заклади і академічні агенції з Великої Британії, Росії, Чехії, Кіпру, Ізраїлю, ОАЕ, Польщі, Франції, Литви, Австрії, Словаччини, Австралії, Латвії, Голландії та Німеччини.

Традиційно великими павільйонами представлені навчальні заклади Франції, Чехії, Литви та Польщі, що здобули популярність в Україні завдяки привабливому співвідношенню вартості та якості освіти.

Виставка "Освіта за кордоном" працюватиме протягом трьох днів, з 14 до 16 листопада у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик, 2). Вхід вільний.

З переліком учасників виставки Ви можете ознайомитись на сайті виставки "Освіта за кордоном".

Освіта.ua
14.11.2013