Osvita.ua Освіта за кордоном Презентація освіти в Австрії від STUDYSO
Презентація освіти в Австрії від STUDYSO
На правах реклами

Під час виставки "Освіта за кордоном" абітурієнти зможуть отримати консультацію з навчання в Австрії

Презентація освіти в Австрії від STUDYSO

Освітня компанія "STUDYSO" у ході Міжнародної виставки "Освіта за кордоном" організує консультації з питань здобуття освіти в Австрії.

Як відомо, Австрія є однією із країн-лідерів в Європі за розмірами інвестицій в освіту. Тільки у Відні сьогодні навчаються понад 160 тисяч студентів з 150-ти країн.

ЄС продовжує розвивати програму зміцнення співпраці між університетами, програми мобільності студентів і викладачів для своїх східних сусідів. У період із 2014 по 2020 рік Європейський союз планує виділити 2 млрд євро на міжнародний компонент програми "Erasmus для всіх".

Особливістю австрійських університетів є можливість прийому до навчальних закладів без знання німецької мови.

Мета діяльності STUDYSO є сприяння студентам з України, Росії та Казахстану в отриманні вищої освіти в Австрії.

STUDYSO – це в першу чергу некомерційна діяльність, спрямована на зближення України й Австрії у сфері освіти. Також освітня компанія надає українським студентам послуги прямого вступу до австрійських університетів та підтримку різних студентських програм.

Компанія STUDYSO надає українським студентам реальну можливість безкоштовно навчатись в Австрії. Оплачується тільки студентський збір в університеті, розмір якого коливається від 380 до 744 євро за півроку навчання.

Докладно ознайомитися з спектром освітніх програм та пропозицій компанії STUDYSO зможуть відвідувачі Міжнародної виставки "Освіта за кордоном – 2013", що відкриється 14 листопада у Національному центрі ділового та культурного співробітництва "Український дім" (вул. Хрещатик, 2).

Докладніше про діяльність STUDYSO читайте в інтерв’ю засновника компанії Володимира Піруса.

Освіта.ua
13.11.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!