Презентація освіти в Австрії від STUDYSO
PR

Під час виставки "Освіта за кордоном" абітурієнти зможуть отримати консультацію з навчання в Австрії

Презентація освіти в Австрії від STUDYSO

Освітня компанія "STUDYSO" у ході Міжнародної виставки "Освіта за кордоном" організує консультації з питань здобуття освіти в Австрії.

Як відомо, Австрія є однією із країн-лідерів в Європі за розмірами інвестицій в освіту. Тільки у Відні сьогодні навчаються понад 160 тисяч студентів з 150-ти країн.

ЄС продовжує розвивати програму зміцнення співпраці між університетами, програми мобільності студентів і викладачів для своїх східних сусідів. У період із 2014 по 2020 рік Європейський союз планує виділити 2 млрд євро на міжнародний компонент програми "Erasmus для всіх".

Особливістю австрійських університетів є можливість прийому до навчальних закладів без знання німецької мови.

Мета діяльності STUDYSO є сприяння студентам з України, Росії та Казахстану в отриманні вищої освіти в Австрії.

STUDYSO – це в першу чергу некомерційна діяльність, спрямована на зближення України й Австрії у сфері освіти. Також освітня компанія надає українським студентам послуги прямого вступу до австрійських університетів та підтримку різних студентських програм.

Компанія STUDYSO надає українським студентам реальну можливість безкоштовно навчатись в Австрії. Оплачується тільки студентський збір в університеті, розмір якого коливається від 380 до 744 євро за півроку навчання.

Докладно ознайомитися з спектром освітніх програм та пропозицій компанії STUDYSO зможуть відвідувачі Міжнародної виставки "Освіта за кордоном – 2013", що відкриється 14 листопада у Національному центрі ділового та культурного співробітництва "Український дім" (вул. Хрещатик, 2).

Докладніше про діяльність STUDYSO читайте в інтерв’ю засновника компанії Володимира Піруса.

Освіта.ua
13.11.2013

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!