Osvita.ua Освіта за кордоном У Києві відбудеться виставка-форум закордонної освіти
У Києві відбудеться виставка-форум закордонної освіти

Цими вихідними в столиці пройде спеціалізована виставка "Вища освіта за кордоном"

У Києві відбудеться виставка-форум закордонної освіти

12-13 жовтня в НСК "Олімпійський" відбудеться масштабна спеціалізована виставка "Вища освіта за кордоном", яка збере рейтингові навчальні заклади і надасть багато корисної інформації старшокласникам, студентам, батькам і молодим фахівцям.

Організатором заходу і офіційним представником усіх її учасників в Україні є найбільша в Україні освітня агенція — DEC education. Спеціалізовану освітянську подію компанія організовує в Україні вже вшосте.


Унікальною особливістю цьогорічного заходу стане його формат: виставка міститиме в собі одразу 5 паралельних заходів, що будуть проходити під одним дахом. Головний із них — це пряме спілкування із представниками закордонних вишів і шкіл. Протягом двох днів відвідувачі зможуть отримати компетентні і вичерпні консультації з питань, що їх найбільше цікавлять — про умови вступу, навчання, проживання, кошти і видатки, стипендії, кар’єрні перспективи тощо.

Окрім цього, у трьох залах проходитимуть семінари і презентації з актуальних для школярів, студентів і батьків тем: як успішно поступити до закордонного вишу, де підготуватися і як скласти міжнародні мовні іспити, як визначитися із професією, які спеціальності найбільш перспективні та де їх навчають, як покорити роботодавця, як почати успішний стартап та багато інших цікавих питань.

Доповідати і давати поради на семінарах будуть представники зарубіжних навчальних закладів, фахівці DEC education, а також провідні українські рекрутери, психологи і кар’єрні експерти.

Одразу на вході гостей вітатиме консультаційний центр DEC education, в якому кожного відвідувача швидко зорієнтують серед учасників виставки і підкажуть, до представника якого навчального закладу краще звернутися. Тут відвідувачі також зможуть отримати консультацію загального характеру і запитати порівняльні характеристики вишів чи шкіл, що їх цікавили.

"Напередодні виставки, 11 жовтня, ми влаштуємо VIP-прийом у готелі "Опера", у якому візьмуть участь представники 10 найпрестижніших університетів та шкіл Великобританії, Європи і Америки, — зауважує директор DEC education Наталя Тарченко. Такий захід відбудеться в Україні вперше, і ми сподіваємося, що він приверне увагу відвідувачів, які цінують свій час і комфорт".

Таким чином, презентуючи можливості навчання за кордоном, виставка одночасно слугуватиме і форумом — зручним майданчиком, на якому колишні і майбутні студенти, батьки, представники навчальних закладів, кар’єрні фахівці і експерти зможуть обмінятися знаннями, враженнями, думками та досвідом.

Нагадаємо, що участь у виставці візьмуть понад 150 навчальних закладів із 30 країн світу — виші, підготовчі і мовні центри, освітні ресурси, культурні агенції тощо. Завдяки такій репрезентативності організатор заходу — міжнародна освітня агенція DEC education — поставить черговий рекорд серед освітніх виставок в Україні.

Вхід на захід є безкоштовним, після реєстрації на сайті агенції DEC education.

Освіта.ua
09.10.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!