Osvita.ua Освіта за кордоном Чи варто їздити за освітою до Великої Британії?
Чи варто їздити за освітою до Великої Британії?

19 жовтня у Києві відбудеться виставка британської освіти «Бізнес по-англійськи»

Чи варто їздити за освітою до Великої Британії?

На це та багато інших запитань нададуть відповідь представники британських навчальних закладів, які 19 жовтня приїжджають до Києва, щоб особисто зустрітися з українцями, яким англійська мова та британський диплом необхідні для роботи та кар'єри.

Виставка британської освіти "Бізнес по-англійськи", що відбуватиметься 19 жовтня в готелі Hyatt Regency Kyiv, – це гарна нагода:

  • поспілкуватися безпосередньо з викладачами та директорами навчальних закладів Великої Британії,
  • обрати для себе університет, професійне навчання, мовну програму або канікули (2 тижні англійської в Англії – кращий варіант, аніж тримісячні курси в Україні),
  • дізнатися про умови вступу і можливості отримання стипендій,
  • відвідати спеціалізовані семінари англійською мовою,
  • отримати поради випускників британських вишів,
  • пройти попереднє тестування IELTS.

Навчання у Великій Британії коштує грошей та чималих зусиль. Однак чим більше Україна інтегрується до європейської спільноти, тим охочіше українські студенти шукають можливості спробувати закордонного «граніту науки».

У нагоді можуть стати спеціалізовані освітні виставки. Приходьте 19 жовтня до готелю Hyatt Regency Kyiv та оберіть свою британську освіту.

Діє попередня реєстрація на сайті організатора, або за телефоном (044) 494-20-80.

Для більш детальної інформації звертайтесь до освітньої агенції «Бізнес-Лінк». Захід відбувається за підтримки Британської Ради в Україні.

Освіта.ua
11.10.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!