Чи варто їздити за освітою до Великої Британії?

19 жовтня у Києві відбудеться виставка британської освіти «Бізнес по-англійськи»

Чи варто їздити за освітою до Великої Британії?

На це та багато інших запитань нададуть відповідь представники британських навчальних закладів, які 19 жовтня приїжджають до Києва, щоб особисто зустрітися з українцями, яким англійська мова та британський диплом необхідні для роботи та кар'єри.

Виставка британської освіти "Бізнес по-англійськи", що відбуватиметься 19 жовтня в готелі Hyatt Regency Kyiv, – це гарна нагода:

  • поспілкуватися безпосередньо з викладачами та директорами навчальних закладів Великої Британії,
  • обрати для себе університет, професійне навчання, мовну програму або канікули (2 тижні англійської в Англії – кращий варіант, аніж тримісячні курси в Україні),
  • дізнатися про умови вступу і можливості отримання стипендій,
  • відвідати спеціалізовані семінари англійською мовою,
  • отримати поради випускників британських вишів,
  • пройти попереднє тестування IELTS.

Навчання у Великій Британії коштує грошей та чималих зусиль. Однак чим більше Україна інтегрується до європейської спільноти, тим охочіше українські студенти шукають можливості спробувати закордонного «граніту науки».

У нагоді можуть стати спеціалізовані освітні виставки. Приходьте 19 жовтня до готелю Hyatt Regency Kyiv та оберіть свою британську освіту.

Діє попередня реєстрація на сайті організатора, або за телефоном (044) 494-20-80.

Для більш детальної інформації звертайтесь до освітньої агенції «Бізнес-Лінк». Захід відбувається за підтримки Британської Ради в Україні.

Освіта.ua
11.10.2013