Міжнародний ярмарок освіти в Києві

Дізнайтеся про тенденції та можливості європейської освіти на міжнародній виставці освітніх послуг

Міжнародний ярмарок освіти в Києві

На виставці освітніх послуг "Міжнародний ярмарок освіти", що відбудеться 3 жовтня, будуть представлені навчальні заклади та організації, що пропонують програми навчання за кордоном.

Міжнародний ярмарок освіти є однією з найбільших виставок міжнародної освіти в Москві і Санкт-Петербурзі. Цього року виставка вже вдруге відвідає столицю України.

На виставці будуть представлені навчальні заклади та організації, що пропонують програми навчання за кордоном. При цьому спеціальний акцент заходу буде зроблений на програмах європейської освіти.

Організатори виставки зазначають, що більшість українських студентів бажають отримувати бакалаврську освіту в рідних університетах, а потім їхати за кордон, аби продовжити навчання в магістратурі або аспірантурі.

Також з метою розвитку професійної кар'єри, багато українців цікавляться можливостями отримання другої вищої освіти, програмами підвищення кваліфікації, стажуванням в одній з європейських країн.

Післядипломна освіта в Європі є особливо привабливою, оскільки університети практично всіх європейських країн пропонують програми навчання в магістратурі та аспірантурі англійською мовою.

У 2013 році партнерами виставки є голландська організація NUFFIC / NESO і Німецька служба академічних обмінів - DAAD.

Організація NUFFIC / NESO проведе експозицію "Навчання в Голландії". Експозиція розповість про численні англомовні програми голландських університетів, а також про стипендії, що пропонуються студентам різними голландськими організаціями та державними структурами.

У рамках проведення тижня Німеччини в Україні дванадцять німецьких освітніх організацій презентують власні програми. Серед них: WHU - Otto Beisheim School of Management, Universitat Bielefeld, Europa - Universitat Viadrina Frankfurt, Fachverband Deutsch als Fremdsprache, Ruhr - Universitat Bochum, TestDaF Institut, ISM International School of Management, Technische Universitat Bergakademie Freiberg, Albert - Ludwigs - Universitat Freiburg im Breisgau, Universitat Passau і Goethe -Institut Київ.

Міжнародний ярмарок освіти відбудеться 3 жовтня в столичному готелі "Прем'єр Палац" (бул. Шевченка / вул. Пушкінська 5-7/29).

Час роботи виставки: з 15.00 до 19.00, вхід вільний. Зареєструватися та отримати запрошення можна на сайті організатора виставки МВ "Центр міжнародних освітніх програм".

Освіта.ua
02.10.2013