Osvita.ua Освіта за кордоном Агентство Есперанто Тревел провело ребрендинг
Агентство Есперанто Тревел провело ребрендинг
На правах реклами

Компанія Esperanto Travel відома в Україні завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта

Агентство Есперанто Тревел провело ребрендинг

У липні 2013 року українське освітнє агентство Есперанто Тревел змінило назву і логотип. Зараз компанія, головним пріоритетом якої є співпраця з кращими школами та університетами світу, називається Есперанто Стаді Тревел (Esperanto Study Travel).

У зв'язку із зміною логотипу був оновлений дизайн сайту www.etravel.com.ua і маркетингові матеріали компанії. За словами директора агентства «Есперанто Стаді Тревел» Дар'ї Лантух, нова назва належним чином відображає професійне спрямування діяльності агентства.

«Логотип Esperanto Study Travel говорить про стабільне і динамічне підприємство, яке продає своїм клієнтам високу якість послуг у напрямку організації освіти за кордоном», - зазначає Дар'я.

Компанія «Esperanto Study Travel» відома в Україні завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта. Вибір місця навчання не обмежується кількома країнами: на цей час співробітники Есперанто Стаді Тревел організували більше 800 освітніх програм у 15-ти країнах світу. Агентство бере на себе зобов'язання з підбору такого навчального закладу, що найбільше відповідає вимогам клієнта.

Менеджери Есперанто Стаді Тревел пропонують програми навчання за кордоном в міжнародних мовних школах, університетах, коледжах, школах-пансіонах, спортивних академіях і бізнес-школах. Школярі та студенти можуть отримати диплом міжнародного зразка в будь-якій галузі, обравши найкращий університет.

Програми MBA будуть корисні для діючих менеджерів і керівників компаній, які хочуть отримати бізнес-навички і знання європейського або американського рівня.

У списку освітніх закладів, в яких навчаються клієнти Esperanto Study Travel - Imperial College London (Англія), Warwick University (Англія), City University London (Англія), Long Island University (США).

Для дітей Есперанто Стади Тревел пропонує навчання в британських школах Concord College, Hurtwood House, Taunton School, шотландській Gordonstoun School та багатьох інших.

У вартість навчання входять послуги з організації і повноцінна підтримка студента за кордоном. Кількість лояльних клієнтів агентства перевищує 90% - це ті клієнти, які звертаються до Есперанто Стаді Тревел повторно або рекомендують агентство своїм знайомим.

«Есперанто Стаді Тревел - це агентство, яке не тільки гарантує клієнтську підтримку, а й надає її на практиці, - каже Оксана з Єнакієвого Донецької області. - Вони не обмежуються тільки підбором навчальних курсів або школи, а супроводжують свого студента протягом усього періоду навчання. Я можу на них розраховувати у складних ситуаціях. І не важливо, це будній день або вихідний - вони весь час на зв'язку. Я їм довіряю. Компанію «Есперанто Стаді Тревел» я з величезним задоволенням рекомендую всім своїм друзям і знайомим».

Більше про агентство Esperanto Study Travel і його послугах можна дізнатися на сайті www.etravel.com.ua.

Освіта.ua
19.08.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!